Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vailant VAI-6 inverter klima çok beğeniliyor

Vailan'ın climaVAIR serisi ürünü VAI-6 inverter kliması, sağlık, estetik ve performansı buluşturuyor

Giriş Tarihi: 22.8.2014
Vaillant, 140 yılı aşkın tecrübesi ile ısıtma ve soğutma sektöründe yenilikler yapmaya ve bu yenilikleri de tüm dünya ile aynı anda Türkiye'de tüketicileriyle buluşturmaya devam ediyor. Vaillant'ın climaVAIR serisi VAI-6 inverter klima cihazları; hem estetik, hem performans, hem de sağlık açısından klima sektörüne yeni bir soluk getirdi.

ERP'YE UYGUN
Bu cihazlar; "A++ enerji sınıfı özelliğini, aktif güç kontrollü DC inverter teknolojisi ile buluşturarak, maksimum enerji tasarrufu sağlarken, düşük ses seviyesi, modern çizgileri, yüksek SCOP ve SEER değerleri ile sınıfındaki diğer cihazlara göre farklı bir noktada yer alıyor. Sezonsal performans katsayıları olan SCOP ve SEER'in yüksek olması, harcanan enerjiye göre yüksek verim aldığınızı gösteriyor. Sahip olduğu verimli ürün sertifikası (ErP'ye uygun) ile 2014 yılında yürürlüğe giren direktifine uygun VAI-6 serisi, yeni bir klima segmenti oluşturuyor.

HAVAYI FİLTRELİYOR

Vaillant climaVAIR Inverter klimalar, cihaz kumandası üzerinden tek tuş ile aktive edilen X-FAN (temizleme fonksiyonu) fonksiyonu ile ünite içinde nem ve tozdan oluşan ve kötü kokuya sebep olacak küf ve partülleri temizleyerek, kullanıcısına nemden arındırılmış temiz ve kuru hava konforunu sağlıyor. Tüm bu özelliklere ilave olarak, ortama verilen hava aktif filtreleme sisteminden geçirilerek yaşam mahalline ulaştırılıyor. Önce toz filtresinden geçirilerek kaba partiküller tutuluyor, ikinci olarak bakterilere kadar etki eden küçüklükteki mikro organizmaları tutan antibakteriyel filtreden geçirilen hava bakteri ve kötü kokularından arındırılmış olarak ortama veriliyor.

24 SAAT ÇALIŞABİLİYOR

Estetik olarak şık ve modern görüntüye sahip climaVAIR inverter serisi VAI-6 klimaların iç ünite üzerindeki LCD ekran ve LED göstergeleri ile ortam sıcaklığını ve çalışma fonksiyonları ile ilgili bilgiyi kullanıcısına sunuyor. Vaillant VAI -6 serisi inverter klima cihazının diğer bir özelliği, bilgisayar ve server odaları gibi yaz, kış, ısı yükü olan, dış ortam sıcaklığının düşük olduğu yerlerde bile soğutma yapabilmesi. Böylece 24 saat ve tüm yıl soğutma istenen ortamların klimatizasyonu da bu cihaz ile çok kolay sağlanabiliyor.

LIGHT FONKSİYONU
Hızlı ısıtma ve soğutma sağlayan "TURBO" fonksiyonu, uyku modu ve 24 saat programlama, hızlı tekrar programlama için "REPEAT" fonksiyonu ve gece ekran ışıklarını kapatma "LIGHT" fonksiyonu seçenekleri ile diğer özelliklerine ek olarak kullanıcısına konfor ve performansı bir arada sunuyor. 444 2 888 no'lu Vaillant çağrı merkezi, 24 saat tüketicinin hizmetinde olup, aynı zamanda tüm Türkiyede Vaillant Group özel VIP servisleriyle hizmet vermek üzere hazır bekliyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vailant VAI-6 inverter klima çok beğeniliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN