Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Ankara'da proje kulisi yaptı

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, başkent Ankara'da ilçenin geleceğini ilgilendiren önemli projeler için temaslarda bulundu

Giriş Tarihi: 28.8.2014
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, ilçenin önemli projeleri için başkent Ankara'ya gitti. Kısa bir zaman diliminde yoğun bir ziyaret programı gerçekleştiren Belediye Başkanı Seyfi Dingil, "Ankara programımızı çok verimli ve samimi ziyaretlerde bulunarak geçirdik. Her zaman çalışmalarımızda bizlere güç veren vekillerimize teşekkür ediyorum. Yapılan görüşmeler ve ziyaretler ilçemiz gelişimi noktasında büyük bir önem arz etmektedir. Biz bu yolda dur durak bilmeden çalışıyoruz. İskenderun için hazırladığımız projelerimizi hep birlikte gerçekleştireceğiz" dedi.

PROJELERE TAM DESTEK
Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce ve Orman ve Su işleri Bakanlığı, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ve değişik bakanlıklardaki bürokratlarla görüşerek projelerinin hayata geçirilmesi için görüşmelerde bulunan Belediye Başkanı Seyfi Dingil, "Bu aşamada bizlerden desteklerini esirgemeyen bakanlarımıza çok teşekkür ederim. Görüşmeler oldukça verimli geçti. Önümüzdeki günlerde kısa ve orta vadeli dönemlerde somut adımlar atılacak. Vakit kaybetmeden kent için ne yapılması gerekiyorsa yapmak niyetindeyiz. Laf değil icraat üretme derdindeyiz. Bu millet hizmetin en güzeline layık" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Ankara'da proje kulisi yaptı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN