Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Erdem Okulları sınavlarda gurur veren başarı yakaladı

Özel Erdem Okulları öğrencileri LYS ve TEOG sınavı başarılarıyla göz doldurdu. Genel Müdür Ferudun Hatip, başarılı öğrencilerini kutladı

Giriş Tarihi: 29.8.2014
Özel Erdem Okulları, LYS ve TEOG sınavlarında yüksek başarı yakaladı. Genel Müdür Ferudun Hatip, gençleri milli ve manevi duyguları en üst düzeye çıkarılmış, modern bilimin bilgi ve becerileriyle donatılmış bir şekilde yetiştirdiklerini söyledi. Hatip, "Sadece ülkemize değil dünya insanlığına da hizmet sunacak seciyeli, karakterli gençler yetiştirme gayret ve çalışması içindeyiz. Geçmişinden güç alan, günü dolu dolu değerlendiren, geleceği planlayan gençler gelecekten ümit var olmamızı sağlamaktadırlar" dedi.

GELENEK BOZULMADI

Kuruluşundan bugüne kadar yüzlerce öğrenci mezun eden okullarının önemli bir sorumluluğu yerine getirdiğini kaydeden Hatip, "Bu ölçüler içinde mezun edilerek üniversitelere gönderilmiş, birçoğu da üniversitelerini bitirerek aldıkları görevlerle gururumuz olmuşlardır. Üst üste elde ettiği LYS ve TEOG sınavı başarılarıyla Türkiye'nin zirvesine yerleşen Özel Erdem Okulları, başarı geleneğini bu yıl da bozmadı" diye konuştu.

İYİ BÖLÜMLER
Özel Erdem Okullu mezunlarının 32 tıp, 28 mühendislik, 16 hukuk, 6 beslenme ve diyetetik, 5 diş hekimliği ve eczacılık, 6 fizyoterapi ve rehabilitasyon, 7 psikoloji ve PDR bölümü kazandığını söyleyen Ferudun Hatip, "1 öğrencimiz İTÜ Uçak Mühendisliği, 1 öğrencimiz de Gaziantep Üniversitesi Uçak ve Uzay Mühendisliği'ne, 29 öğrencimiz de önemli devlet ve özel üniversitelerine yerleşmeyi başardılar" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdem Okulları sınavlarda gurur veren başarı yakaladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN