Kur'an öğrenenlere zengin hediye verildi

Erdemli Müftüsü Sami Türkmenoğlu, "Yaz aylarında çocuklarımızın kursa gelmeleri çok önemliydi. Başaranlar ödül aldı ama bizce hepsi başarılı oldu" dedi

Giriş Tarihi: 31.8.2014
Mersin'in Erdemli ilçesine bağlı Kocahasanlı Mahallesi Yeni Cami'de düzenlenen yaz Kur'an kursunu başarıyla tamamlayan öğrencilere başta akıllı telefon olmak üzere altın, bisiklet ve çeşitli hediyeler verildi. Erdemli Müftülüğü tarafından açılan yaz Kur'an kursunu tamamlayan öğrenciler elde ettikleri başarı sıralamasına göre akıllı telefon, bisiklet, altın, tablet bilgisayar, mp3 çalar ve çeşitli hediyeler kazandı.

CAMİYİ SEVMESİ YETERLİ
İlçe Müftüsü Mahmut Sami Türkmenoğlu, "Çocuklarımızın hepsi bizim gözümüzde ve gönlümüzde başarılıdır. Önemli olan yaz Kur'an Kursuna geliyor olmaları. Hiçbir şey öğrenemese de camiyi sevmesi bile bizim için yeterli. İmamımızı sevmesi, dinimizi sevmesi. Kur'an-ı Kerim'e dokunması, dualar okuması yeter. En büyük ödül bu aslında. Hepsini tebrik ediyoruz. Onları buraya gönderen ailelerini, görev yapan din görevlilerimizi tebrik ediyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kur'an öğrenenlere zengin hediye verildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN