Başkan Dingil'den öğrencilere destek

Giriş Tarihi: 18.9.2014

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İlköğretim Haftası nedeniyle başlattığı öğrencilere kitap ve kırtasiye yardımını 23 Nisan İlkokulu'nda da sürdürdü

İskenderun Belediyesi tarafından, İlköğretim Haftası dolayısıyla öğrencilere kitap ve kırtasiye paketi dağıtımı sürüyor. 23 Nisan İlkokulu'nu ziyaret ederek, öğrencilere kitap ve kırtasiye paketlerini veren Belediye Başkanı Seyfi Dingil, 2014-2015 eğitim öğretim yılının hayırlı olması temennisinde bulundu.

MÜDÜRDEN TEŞEKKÜR
İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Güven, eğitime yaptığı desteklerden dolayı Belediye Başkanı Seyfi Dingil'e teşekkür ederek, "İlk önce okullarımızın tüm boya ihtiyacını belediyemiz karşıladı. Şimdi de öğrencilerimizin kitap hediyesi ve kırtasiye malzemesini temin etti. Başkanımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Başkanımız sağ olsun, bize her zaman yardımcı oluyor" dedi.

"DESTEĞİMİZ SÜRECEK"
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, "Amacımız çocuklarımızın en iyi şekilde eğitilmesi. Çok başarılı öğrenciler yetiştirelim, çok büyük başarılara imza atalım. Bu çocuklar bizim geleceğimiz. İnşallah yarın bu çocukların İskenderun'a, ilimize, ülkemize büyük hizmetleri olacak. Eğitime her zaman önem verdik ve vereceğiz. Bu hepimizin görevi" diye konuştu.

ONURLU VE ZOR GÖREV

Eğitimin çok önemli olduğunu belirterek, bu onurlu görevi icra eden öğretmenlere teşekkür eden Başkan Seyfi Dingil, "Bir ülkeyi ayakta tutan en önemli faktörlerden birisi eğitim ve eğitimli, bilgili insan gücüdür. Bu çocukları sizler yetiştiriyor, eğitiyor, öğretiyor, bilgiyle donatıyorsunuz. Çok büyük, onurlu ve zor bir mesleği icra ediyorsunuz. Emeğiniz için sizlere teşekkür ediyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Dingil'den öğrencilere destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN