Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Royal Halı'dan eğitime destek

Giriş Tarihi: 30.9.2014
Türkiye'nin önemli halı markalarından olan Royal Halı, Şahinbey ilçesine anaokulu yaptırdı. Sanatçı Gülben Ergen'in kurduğu Çocuklar Gülsün Diye Derneği tarafından başlatılan kampanya kapsamında yaptırılan okulun açılışına Gaziantep Valisi Erdal Ata, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, OSB Başkanı Cahit Nakıboğlu, Royal Halı Yönetim Kurulu Başkanı Taner Nakıboğlu, ve ünlü sanatçı Gülben Ergen ile seçkin bir davetli topluluğu katıldı.

DEVLET VATANDAŞ İŞBİRLİĞİ

Eğitimin Gaziantep için önemli olduğunu söyleyen Vali Erdal Ata, "Gaziantep sanayi ve ticarette önemli bir yere gelmiş. Ülkemizin nüfus olarak da ilk sıradaki illerinden biri ancak yoğun göçün de etkisiyle burası eğitimde istenilen yerde değil. Devletin yatırımlarının yanı sıra devlet-vatandaş işbirliğiyle okul ve derslik eksiğini gidermeye çalışıyoruz. Hayırseverlerimiz yaptığımız çağrılara büyük desteklere yanıt veriyorlar. Onlara teşekkür ediyorum" dedi.

EĞİTİM ÖNCELİKLİ KONU

Royal Halı Yönetim Kurulu Başkanı Taner Nakıboğlu da eğitimin öncelikli konuları arasında ilk sırada olduğunu belirterek, "Royal Halı olarak ticari faaliyetlerimizin yanı sıra önceliklerimiz arasında eğitim yer alıyor. Bu anlamda kurulduğumuz yıldan bu yana eğitim ve sosyal sorumluluk projelerinin içerisinde yer almaya gayret gösterdik. Okul öncesi eğitimin yaygınlaştırılmasına katkıda bulunmak amacıyla faaliyetlerini sürdüren Çocuklar Gülsün Diye Derneği'ne Royal Halı olarak destek vermekten büyük onur duyuyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Royal Halı'dan eğitime destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN