Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Haber hattı

Giriş Tarihi: 24.11.2013 02:30 Güncelleme Tarihi: 7.1.2014 11:46
TAV Çin'e havalimanı işletmeciliğini öğretecek

TAV Havalimanları, Çin'de havalimanı işletmeciliği alanında eğitim verecek. Eğitim programında yeni hatların pazarlanması, insan kaynakları yönetimi, entegre havalimanı operasyonları yönetimi ve etkin havalimanı işletmeciliği konularını kapsayan dört ana başlık yer alacak. TAV Aviation Minds Genel Müdürü Barış Müstecaplıoğlu, "Dünyada, özellikle de gelişmekte olan ekonomilerde sivil havacılık sektörünün hızlı ve tutarlı bir biçimde büyüdüğünü görüyoruz. Buna bağlı olarak havalimanlarında sunulan hizmetlerin kalitesini artırmaya yönelik beklentiler de büyüyor. TAV Aviation Minds ile hedef bölgemizdeki havalimanlarının gelişimini desteklemeyi amaçlıyoruz. Çin pazarına girdiğimiz için mutluluk duyuyoruz" diye konuştu.

Garanti Emeklilik'e uluslararası IiP ödülü


Garanti Emeklilik, şirketlerin insan kaynakları uygulamalarının kalitesini belgeleyen Investors in People (IiP) Gümüş Sertifika ödülüne layık görüldü. Garanti Emeklilik Genel Müdürü Cemal Onaran, "Garanti Emeklilik olarak 'insan'ı en büyük değerimiz olarak görüyor, tüm yapılanmamızı bu strateji çerçevesinde kurguluyoruz. Bu ödül bize kurum olarak benimsediğimiz 'Vazgeçilmez Değerlerimiz'in ne kadar önemli olduğunu ve onlara ne kadar bağlı olduğumuzu bir kez daha gösterdi" dedi.

Tofaş Gönüllüleri engelliler için koştu


Tofaş Koşu Takımı "Ülkem İçin Engel Tanımıyorum" sosyal sorumluluk projesi kapsamında bu yıl 35'incisi düzenlenen İstanbul Maratonu'nda Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği için bağış topladı. 15 km'lik parkuru engellilerin tekerlekli sandalyelerini iterek tamamlayan gönüllüler, seneye maratona daha kalabalık bir ekiplerle katılmayı hedeflediklerini belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Haber hattı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN