Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Haftanın Atamaları - 29.12.2013

Giriş Tarihi: 29.12.2013 02:30 Güncelleme Tarihi: 8.1.2014 15:58
VODAFONE'DA ATAMA
Derya Hatiboğlu, Vodafone Türkiye Finanstan Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı oldu. Vodafone ailesindeki dört yıllık çalışma hayatı boyunca, finans operasyon bölümünün yeniden yapılanmasını sağlayan Hatiboğlu, Borusan Telekom ile Koçnet'in Vodafone tarafından satın alınma sürecine de liderlik etti. Ağustos 2012'den bu yana Vodafone Türkiye Strateji, İş Geliştirme ve Sabit Telekom Hizmetleri'nden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Hatiboğlu, yeni görevine 1 Ocak 2014'te başlayacak.

HENKEL'DE GÖREV DEĞİŞİKLİKLERİ
Türk Henkel yeni atamalarla üç birimde görev değişikliği yaptı. Buna göre şirketin Hukuk ve Uyum Müdürlüğü görevine Selin Evrem, Çamaşır ve Ev Bakım Satış Direktörlüğü görevine Veli Dinçel atandı. Türk Henkel Çamaşır ve Ev Bakım Satış Direktörü Güray Yıldız ise Macaristan Henkel'de Çamaşır ve Ev Bakım Genel Müdürlüğü görevine getirildi. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan ve Almanya Martin Luther Üniversitesi'nde 'Uluslararası Ticaret Hukuku' ve 'Ekonomi' bölümlerinde çift anadal yüksek lisans eğitimi alan Evrem, Ernst and Young Türkiye, Carrefour Grup ve Habboush Grup'ta görev aldı. Boğaziçi Üniversitesi Tarih Bölümü mezunu olan Dinçel ise Gillette ve Reckitt Benckiser şirketlerinde farklı kademelerde yöneticilik görevi yürüttü. İş hayatına Gillette Türkiye'de Satış Şefi olarak başlayan Yıldız da Türk Henkel ailesine 1999'da katıldı.

NESTLE'DE AĞAOĞLU DÖNEMİ
Nestle Waters Türkiye Ev ve Ofis Kanalı (HOD) Satış Direktörlüğü görevine, Cem Ağaoğlu atandı. 1995'te American Hotel&Motel Association (AH&MA) mezunu olan Ağaoğlu, 1997-2001 yılları arasında Algida'da Saha ve Zincir mağazalar yöneticisi olarak çalıştı. 2001- 2008 yılları arasında Unilever de farklı kanallarda ve kategorilerde yönetici olarak yurtiçi ve dışında görev alan Ağaoğlu, 2009-2013 yılları arasında ise Pepsico Gıda Modern Ticaret işinden sorumlu ülke satış müdürü olarak görev yaptı. Ağaoğlu yeni görevine kasımda başladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Haftanın Atamaları - 29.12.2013
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN