Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Haber hattı - 29.12.2013

Giriş Tarihi: 29.12.2013 02:30 Güncelleme Tarihi: 8.1.2014 16:06
VİKO'nun projesine çifte ödül geldi

VİKO Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği (TKSSD) tarafından düzenlenen KSS Çözümleri Pazaryeri etkinliğinde Paydaş Kategorisi Birincilik Ödülü ve En İyi Çevre Stratejisi Uygulama Ödüllerinin sahibi oldu. VİKO KSS Kurul Başkanı Gülay Selki, "Aydınlık bir gelecek için projemizle enerji verimliliği ve doğal kaynakların bilinçli tüketimi konularında ilköğretim öğrencilerine bilinç kazandırmak amacındayız" diye konuştu. Şirket 2013 yılı başında da Özel Sektör Gönüllüleri Derneği (ÖSGD) tarafından verilen gönülden ödüller sürecinde de En Başarılı Gönüllülük Programı Ödülüne de layık görülmüştü.

Akbanklılardan anlamlı proje

Akbanklı yöneticiler, Liderler Zirvesi'nde anlamlı bir etkinliğe imza attı. Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil'in liderliğinde düzenlenen etkinlikte bin 400 Akbank yöneticisi 93 adet bisikleti Darüşşafaka Lisesi öğrencilerine hediye etti. Eğitime yapılan katkının büyük önem taşıdığını dile getiren getiren Binbaşgil şunları söyledi: "Darüşşafaka Lisesi eğitim alanında ülkemizin önde gelen, köklü okullarından biri. 150 yıldır topladığı bağışlarla gençlerimizi en iyi şekilde yetiştiren lisenin başarılarını büyük bir takdirle izliyoruz. Biz de Akbank olarak yaptığımız bisikletleri Darüşşafakalı çocuklara hediye ederek onların gelişimine küçük de olsa bir katkı sağlamak istedik."

Total'den okullara Fen Teknoloji Odası

Total Türkiye "Eğitime Destek Projesi" kapsamında 2013-2014 eğitim-öğretim yılında, TOÇEV işbirliğiyle 10 okulda Fen Teknoloji Odası açacak. 2013'te 1 haftada Bolu, Sakarya, Kocaeli olmak üzere 3 okulda, toplamda bin 717 öğrencinin yararlanacağı Fen Teknoloji Odası açan Total, 2014'te de Bursa ve Düzce'de de aynı projeyi hayata geçirecek. Şirketin IK ve İdari İşler Direktörü Ayşe Ürgen, "Önümüzdeki yıllarda da eğitime destek vermeye devam edeceğiz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Haber hattı - 29.12.2013
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN