Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 2.2.2014
ARİSTON'UN YENİ CEO'SU SENNİ
Ariston Thermo, CEO'luk görevi için Leonardo Senni'yi seçti. İtalyan milli enerji stratejisinin belirlenmesi ve uygulanması noktasında önemli çalışmalarda bulunan Senni İtalya Ekonomik Kalkınma Bakanlığı'nın enerji bölümünde 2 yıl başkanlık yaptı. Fransa INSEAD'dan makine mühendisliği alanında lisans derecesi ve sonrasında işletme alanında yüksek lisans derecesi alan Senni, McKinsey&Company ve Procter&Gamble'da da görev aldı.

TAVROS'A DENEYİMLİ İSİM
Tavros Holding'in İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi, turizm sektörünün lider isimlerinden Tayfun Döşkaya oldu. Ankara Gazi Üniversitesi Turizm ve Konaklama İşletmeciliği Bölümü'nden mezun olan Döşkaya, birçok ulusal ve uluslararası otel zincirlerinde üst düzey görevlerde bulundu. Döşkaya 2010 ve 2013 tarihleri arasında da Via Properties İcra Kurulu Başkanı ve Gürsoy&Bayraktar Yatırım'da yönetim kurulu üyesi olarak görev yaptı.

OTİS'TE ÜST DÜZEY ATAMA
Otis Türkiye ve Orta Doğu Direktörü Bora Gülan görevine ek Bina -Endüstriyel Sistemler Entegre Çözümler ve Stratejik Müşterilerden Sorumlu Başkan Yardımcılığı'nı üstlendi. Boğaziçi Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olan Gülan, Güney Kaliforniya Üniversitesi Marshall School of Business'da İş İdaresi dalında yüksek lisans yaptı. Otis ailesine Avusturya'daki stajıyla katılan Gülan, şirketin orta ve üst düzey yönetim birimlerinde çeşitli görevlerde bulundu.

İGLO'DA SATIŞ ÖNDER GÜVEN'DE
İglo Ülke Satış Müdürlüğü görevine Önder Güven atandı. 1994 yılında Çukurova Üniversitesi Mersin Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksek Okulu mezunu olan Güven, Johnson&Johnson, Sofidel Kağıt gibi uluslararası şirketlerin satış ve pazarlama departmanlarında orta kademe yönetici olarak çalıştı. Önder Güven, İglo Türkiye Ticari Organizasyonuna, Ulusal Zincir Mağazalar Satış Müdürü olarak Mart 2010 itibarıyla katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN