Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 16.2.2014
PFIZER'DA ARAL DÖNEMİ
PfIzer Türkiye Genel Müdürlüğü görevine 18 yıllık bir Pfizerli olan Elif Aral atandı. 1994'te İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü mezunu olan Aral, kariyerine 1995'te Pfizer Türkiye'de yönetici adayı olarak başladı. Şirket bünyesinde strateji, iş geliştirme, pazarlama ve satışta çeşitli roller üstlenen Aral, Kafkaslar ve Orta Asya Bölgesi'nin kurulması ve yönetilmesi gibi önemli başarılara imza attı.

ZOETİS'E TÜRK YÖNETİCİ
Hayvan sağlığı şirketi Zoetis'in Türkiye ve Mısır Bölgesi idaresine Hakan Eras atandı. ODTÜ Çevre Mühendisliği mezunu olan Eras, aynı üniversitede MBA yaptı. Zoetis'e 2000'de katılan Eras finans, pazarlama ve satış yönetiminde çeşitli görevler üstlendikten sonra 2008'de Mısır Bölge Direktörü oldu. Eras, yeni görevinde bölge yönetimini İstanbul'dan gerçekleştirecek.

VERİFONE'DA ATAMA
VeriFone'nun
Güney Avrupa, Orta Asya, Afrika&Rusya'dan Sorumlu Finans Direktörü Kıvanç Derinalp oldu. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Derinalp, Yeditepe Üniversitesi'nde MBA eğitimini tamamladı. İş hayatına 2002'de Ernst&Young'ta denetim bölümünde başlayan Derinalp, daha sonra Alstom Grid'te Finans Kontrolörlüğü görevini yürüttü.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN