Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Haftanın Atamaları - 16.03.2014

Mehmet Ballıbaba, Mehmet Göçmen, Hakan Bulgurlu...

Giriş Tarihi: 9.3.2014
AKYÜREK'İN CFO'SU BALLIBAL
Akyürek Holding'de CFO'luk görevine Mehmet Ballıbaba getirildi. Boğaziçi Üniversitesi Matematik ve Aktuaryal Matematik bölümü mezunu olan Ballıbal, lisansüstü eğitimini İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde tamamladı. Profesyonel iş hayatına 1996'da Doğuş Holding'de bütçe, planlama ve iş geliştirme grup başkanlığında başlayan Ballıbaba, en son Vakko'da CFO olarak görevini yürütüyordu.

TÇMB'DE GÖÇMEN DÖNEMİ
Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği (TÇMB) Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Sabancı Holding Çimento Grup Başkanı Mehmet Göçmen getirildi. ODTÜ Endüstri Mühendisliği'nden mezun olan Göçmen, Syracuse Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nde yüksek lisans yaptı. Lafarge ve Akçansa'da çeşitli kademelerde görev yapan Göçmen, 2009'dan beri Sabancı Holding Çimento Grup Başkanlığı görevini yürütüyor.

BULGURLU İLE YOLA DEVAM
Türkiye Dış Ticaret Derneği'nin (TURKTRADE) Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı yürüten Hakan Bulgurlu, 2. kez başkanlığa seçildi. İş hayatına 1995'te Ram Dış Ticaret'te satış elemanı olarak başlayan Bulgurlu, 2002'de Ram Pacific'in genel müdürü oldu. 2007- 2010 yılları arasında Arçelik-LG'nin genel müdürlük görevini yürüten Bulgurlu, Eylül 2010 tarihinden bu yana Avrupa, Amerika, Asya-Pasifik Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini sürdürüyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Haftanın Atamaları - 16.03.2014
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN