Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 13.4.2014
GÖKHAN ERTÜRK ŞEKERBANK'TA
Şekerbank Genel Müdür Yardımcılığı görevine Gökhan Ertürk atandı. 2009'dan beri Denizbank'ta Perakende Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışan Ertürk, Şekerbank'ın bireysel, tarım, işletme ve KOBİ bankacılığı birimlerini kapsayan Perakende Bankacılık bölümünden sorumlu olacak. Bankacılık kariyerine 1996'da İktisat Bankası'nda başlayan Ertürk'ün Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Uluslararası İlişkiler bölümlerinden çift lisans eğitimi bulunuyor.

TURKCELL'DE ATAMA
Turkcell Global Bilgi Kurumsal Operasyonlar Genel Müdür Yardımcısı pozisyonuna Funda Seyrek Kantarlı getirildi. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunu olan Kantarlı, İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme Bölümü'nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. İş hayatına 1996'da Turkcell Global Bilgi'de müşteri temsilcisi olarak başlayan Kantarlı, 2000 yılından bu yana birçok departmanda yöneticilik yaptı. Kantarlı son olarak Turkcell Superonline ve tahsilat operasyonlarından sorumlu müdür olarak görev yapıyordu.

BURGAN'DA GÖREV DEĞİŞİMİ
Burgan Bank Krediler Genel Müdür Yardımcılığı'na Hüseyin Uyar, Ticari Bankacılık Genel Müdür Yardımcılığı'na da Kerem Sözügüzel atandı. 9 Eylül Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nden mezun olan Uyar, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi'nde yüksek lisans yaptı. Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nden mezun olan Sözügüzel ise iş hayatına Bank Ekspres Merkez Şube Kurumsal Bankacılık Portföy Yöneticisi olarak girdi.

VODAFONE'DAN YÖNETİCİ İHRACI
2012'den beri Vodafone Türkiye Finansal Planlama ve Analiz Direktörlüğü görevini sürdüren Cem Öztoprak, Vodafone İngiltere'ye Teknolojiden Sorumlu Finans Direktörü olarak atandı. İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Öztoprak, master eğitimini ABD'de Clark University'de tamamladı. Kariyerine 1996'da Arthur Andersen'de denetçi olarak adım atan Öztoprak, sonrasında HSBC'de Hazine Kontrolörü, Körfezbank'ta Hazine Müdürü Yardımcısı, Nortel Netaş'ta Finans Müdürü olarak çalıştı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN