Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 1.6.2014
AKBANK İK'DA YÜCE DEVRİ
Akbank İnsan Kaynakları ve Strateji'den sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Burcu Civelek Yüce getirildi. 2006'dan beri Akbank Strateji Yönetimi Başkanlığı'nda görev yapan Yüce, şirkete katılmadan önce uluslararası danışmanlık ve teknoloji şirketlerinde, strateji ve iş geliştirme alanlarında çalıştı. Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Yüce, Executive MBA derecesine sahip.

PURTILL FOUR SEASONS'TA

Four Seasons Sultanahmet'in Genel Müdürlüğü görevine Michael Purtill getirildi. Bournemouth Üniversitesi'nden mezun olan Purtill, 2003'ten bu yana Four Seasons Hotels and Resorts zinciriyle çalışıyor. İş hayatına babasının işlettiği otelde bulaşıkları yıkayarak başlayan Purtill, bu sayede çalıştığı işten gurur duymanın ne kadar önemli olduğunu öğrendiğini belirtti. Purtill rahat ve ulaşılabilir bir lider olarak çalışanlarının kendi kararlarını almalarını sağlamayı hedefliyor.

PFIZER'A YENİ MEDİKAL DİREKTÖR

PfIzer Türkiye Medikal Divizyonu'nda Terapötik Alan Müdürü görevini yürüten Dr. Dilara Balkan Tezer, Pfizer Türkiye Medikal Direktörü olarak atandı. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Tezer, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Farmakoloji uzmanlığını aldı. 2000-2003 yılları arasında Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde MBA yapan Tezer, Pfizer ailesine 2003'te Medikal Müdür olarak katıldı.

LOREAL'DA İKİ YENİ ATAMA

Loreal Türkiye'de 2014 ülke yönetim komitesi atamaları tamamlandı. Sinem Sandıkçı Gökçen, Loreal Türkiye Kurumsal İletişim Direktörlüğü pozisyonuna ve Ülke Yönetim Komitesi Üyeliğine, Yelda Kuşcu Savaşkan da Loreal Türkiye Operasyon Direktörü pozisyonuna ve Ülke Yönetim Komitesi Üyeliğine getirildi. ODTÜ İşletme Fakültesi'nden mezun olan Gökçen, şirkete 2000'de katıldı. Aynı üniversiteden mezun olan Savaşkan ise şirkete 2002'de Tedarik Zinciri Planlama Uzmanı katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN