Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 8.6.2014
TOYOTA'YA YENİ PAZARLAMA DİREKTÖRÜ GELİYOR
Toyota Pazarlama Bölümü Başkanlığı'na Sevilay Gökkaya getirildi. Tübingen ve Malaga'da üniversite eğitimi alan Gökkaya, kariyerine 2002'de Hyundai'de başladı. İki yıl sonra şirketin pazarlama, Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'ne getirilen Gökkaya, 7 yıllık görevinin ardından 2011'de Almanya'ya ofisine pazarlama başkanı olarak gitti. Gökkaya, şimdi de Toyota Türkiye'nin pazarlama operasyonlarını yönetecek. Yeni görevinde şirketin marka pazarlamasından olduğu kadar, dijitalleşme faaliyetlerinden de sorumlu olacak.

TATİL SEPETİ'NDE KÜÇÜKYILMAZ DÖNEMİ

Tatilsepeti Genel Müdürlüğü'ne Koray Küçükyılmaz getirildi. ODTÜ İşletme Bölümü'nden mezun olan Küçükyılmaz, kariyerine 1992'de Yaşar Holding Boya Kimya Grubu'nun finans bölümünde başladı. Aynı kurumda genel müdürlüğe kadar yükselen Küçükyılmaz, Tatilsepeti'ne katılmadan önce Öger Grubu Türkiye CEO'su olarak görev aldı. Bu dönemde grubun Türkiye'deki otel zinciri Majesty Hotels&Resorts ve yurtiçindeki bütün incoming hizmetlerinden sorumlu oldu.

DATALOGİC ERŞEN'E EMANET

Dalalogic ADC Türkiye Ülke Müdürlüğü'ne Argun Erşen getirildi. Kariyerine T.A.I Tusaş Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş'de Kıdemli Sözleşme Yöneticisi olarak başlayan Erşen, Hacettepe Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nden mezun oldu. 2007'den beri FRS&OEM Modülleri Yöneticisi olarak Datalogic'te görev yapan Erşen, 1999-2007 arasında PSC Scanning şirketinin Türkiye ofisinde Bölgesel İş Geliştirme Müdürü ve Ülke Direktörlüğü yaptı.

VIALAND'IN FİNANSINDAN SERTCAN SORUMLU

VIALAND'in Finans ve Mali İşler Direktörü (CFO) Kaan Sertcan oldu. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme Bölümü mezunu olan Sertcan, aynı üniversitede Sosyal Bilimler Enstitüsü Uluslararası İşletme Yüksek lisansı yaptı. 1999'dan beri iş yaşamını sürdüren Kaan Sertcan, daha önce TAV Havalimanları Holding, IDO İstanbul Deniz Otobüsleri, Gürsel Turizm ve çeşitli yeminli mali müşavirlik şirketlerinde çalıştı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN