Atamalar

Giriş Tarihi: 22.6.2014
ŞİŞECAM KILINÇ'A EMANET
Şişecam Topluluğu Cam Ambalaj Grubu Başkanlığı'na Abdullah Kılınç atandı. 1990'da ODTÜ Makine Mühendisliği'nden mezun olan Kılınç, 1992'de Anadolu Cam Sanayii A.Ş. Mersin Fabrikası'nda üretim mühendisi olarak göreve başladı. Sırasıyla Şişecam Topluluğu Cam Ambalaj Grubu Ruscam Ufa Fabrikası Genel Müdürlüğü, Rusya Operasyonları Üretim Başkan Yardımcılığı ve Cam Ambalaj Grubu Üretim Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulunan Kılınç, topluluğun Cam Ambalaj Grup Başkanlığı görevlerini yürüttü.

MARKAFONİ'YE YENİ CEO

Markafoni Grubu'nun yeni CEO'su İlker Baydar oldu. 2001'de Marmara Üniversitesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi'nden mezun olan Baydar, Sabancı Üniversitesi'nde EMBA programını tamamladı. Harvard Business School-Liderlik Gelişimi sertifikasına sahip olan Baydar, kariyerine 1997'de Group Promodes, Continent'de Kategori Müdürü olarak başladı. Cash&Carry, Best Buy ve İngiliz Kesa Grubu'na bağlı teknoloji marketleri zinciri Darty'de üst düzey yöneticilik yapan Baydar, son olarak www.hepsiburada. com'da genel müdürlük yaptı.

ACIBADEM'DE TOPUZ DÖNEMİ

Acıbadem Mobil Sağlık'ın Genel Müdürlüğü'ne uzun yıllar üst düzey yönetici konumlarında görev alan Rasim Topuz atandı. 19 Mayıs Üniversitesi Yabancı Diller Fakültesi Alman Dili Bölümü mezunu olan Topuz, 1996-2006 arasında Koç Allianz Sigorta bünyesindeki Büyük Müşteriler, Koç Grubu İşleri, Yabancı Müşteri ve Brokerler, Endüstriyel Müşteriler Destek ve Koordinasyon bölümlerinin yöneticiliğini yaptı. 2007'de Allianz Worldwide Partners Holding'e geçen Topuz, şirketin çeşitli birimlerinde üst düzey yöneticilik görevlerinde bulundu.

GODİVA'DA ÜST DÜZEY ATAMA

Godiva CEO'luğuna, şirketin Uluslararası Operasyonlar Başkanı Mohamed Elsarky getirildi. Farklı coğrafyalarda önemli deneyimleri olan Elsarky 2010'dan bu yana Godiva bünyesinde görev alıyor. Şirkette üst düzey yöneticilerden oluşan bir takıma liderlik eden Elsarky, Amerika ve Kanada dışındaki operasyonlarda pazarlama, finans, insan kaynakları, tedarik zinciri, hukuk ve bilgi işlem olmak üzere tüm süreçleri yürüttü. CEO'luk görevine atanan Elsarky, Uluslararası Operasyonlar Başkanlığı görevini de sürdürecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN