Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 24.8.2014
AVEA'NIN IT'Sİ EFE'YE EMANET
Avea çatısı altında farklı pozisyonlarda görev yapan Nazım Efe, Avea Teknoloji Operasyon Grup Direktörü olarak atandı. Meslek hayatına 1998 yılında Etibank'ta sistem programcısı olarak başlayan Nazım Efe, Aria- Aycell birleşmesinde teknoloji tarafında önemli roller üstlendi. Nazım Efe son olarak Avea'da IT Geliştirme Direktörü olarak görev yapıyordu.

DANONE'DE BOISSIER'Lİ DÖNEM
Laurent Boissier, Danone Türkiye Genel Müdürü olarak atandı. 1992 yılında "Ecole Centrale de Paris" Üniversitesi Mühendislik ve Yönetim Bilimleri bölümlerinden mezun Laurent Boissier, Mars & Co şirketinde strateji danışmanlığı, Boston Consulting Group'ta ise proje direktörlüğü yaptı. Boissier, en son Danone Sütlü Ürünler şirketinde Genel Müdürlük yapıyordu.

EFESTUR'A YENİ GENEL MÜDÜR
Anadolu Grubu şirketlerinden Efestur Genel Müdürlüğü'ne Nedret Aydemir atandı. Boğaziçi Üniversitesi İş İdaresi Bölümü mezunu olan Aydemir, 10 yıl Goodyear'da çalıştı. Oriflame, Pars-McCann Erickson, Eurocom Fulmar, Yaratım FCB'da yöneticilik yapan Aydemir, 2008'den beri grup şirketlerinden McDonald's Türkiye'nin Kurumsal İletişim Müdürü olarak çalışıyordu.

DURU, DELL ÜLKE MÜDÜRÜ
Didem Duru, Dell Türkiye'nin Ülke Müdürü oldu. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu Duru, bu göreve atanmadan önce, Dell Türkiye'nin Çözüm Direktörü olarak çalışıyordu. Duru, Dell'de çalışmaya başlamadan önce IBM'de çeşitli satış ve yönetim görevlerinde bulunuyordu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN