Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 31.8.2014
NESTLE'YE YENİ ÜLKE MÜDÜRÜ
Nestle bünyesinde Türkiye ve yurtdışında farklı pozisyonlarda görev alan Arzu Alibaz, Nestle Professional Türkiye Ülke Müdürü olarak atandı. Çukurova Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü mezunu Alibaz, aynı üniversitede master yaptı. Daha önce Phillip Morris ve PepsiCo'da görev alan Alibaz, 2001 Nestle'ye katıldı. Alibaz, temmuz itibariyle Nestle Ülke Müdürü olarak görev yapıyor.

İNCİ AKÜ'YE 3. KUŞAK YÖNETİCİ
İnci Holding bünyesinde farklı görevlerde tecrübe kazanan Cihan Elbirlik İnci Akü Genel Müdürü oldu. Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunu Elbirlik, İnci Ailesi'nin üçüncü kuşak temsilcilerinden. Kariyerine İnci Akü CIS Bölge ve İhracat Satış Müdürü olarak başlayan Elbirlik, iş geliştirme müdürlüğünün ardından İnci Lojistik Başkanı ve Genel Müdürü olarak çalışmıştı.

UĞURLU GİTTİ, ERKAN GELDİ

Anadolu Hayat Emeklilik'te 2006'dan bu yana Genel Müdürlük görevini sürdüren Mete Uğurlu'nun emekli olmasıyla boşalan göreve M. Uğur Erkan getirildi. ODTÜ İktisat mezunu Erkan, Türkiye İş Bankası'nda müfettiş olarak başladığı görevinde yazılım geliştirme yöneticiliği yaptı. Erkan en son Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürlüğü'ne vekâlet ediyordu.

SONY'DE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ
Sony Eurasia'da 2011 yılından bu yana PlayStation Ürün Müdürü olarak çalışan Mustafa Yiğit, PlayStation Grup Ürün Müdürlüğü görevine getirildi. Yeni görevi kapsamında PlayStation'ın Türkiye'deki tüm operasyonlarının yönetiminini üstlenecek olan Yiğit, Koç Üniversitesi İşletme Bölümü'nden tam burslu olarak 2005 yılında mezun oldu. Sony'ye katılmadan önce ETİ ile Nestle Türkiye'de görev aldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN