Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 7.9.2014
SABANCI HOLDİNG'DE YAPILANMA
Sabancı Holding Çimento Grup Başkanı Mehmet Göçmen'in Enerji Grup Başkanlığı'na atanmasının ardından, Çimento Grup Başkanlığı'nda yeni bir yapılanmaya gidildi. 2008 yılından bu yana Akçansa Genel Müdürü olarak görev yapan Hakan Gürdal, Sabancı Holding Çimento Grup Başkanlığı görevine atandı. Hakan Gürdal'dan boşalan Akçansa Genel Müdürlüğü görevine Çimsa Genel Müdürü Mehmet Hacıkamiloğlu getirildi. Hacıkamiloğlu'ndan boşalan yere ise Nevra Özhatay getirildi.

BP'NİN BAŞINA BİR TÜRK GELDİ
BP'nin dünyadaki iki ana iş kolundan biri olan "Küresel Rafinaj ve Pazarlama" grubunun CEO'luk görevine Tufan Erginbilgiç getirildi. İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği mezunu Erbilginç, Boğaziçi Üniversitesi'nde MBA ve Ohio State Üniversitesi'nde ekonomi üzerine yüksek lisans yaptı. Erginbilgiç, kariyerine Mobil'de başlamış, BP-Mobil birleşmesi esnasında BP'ye katılmıştı. Erbilginç yeni görevinde BP'nin tüm dünyadaki rafinerilerini ve akaryakıt, madeni yağlar, petrokimya ve havacılık faaliyetlerini yönetecek.

RANDSTAD 'A YENİ İK MÜDÜRÜ
Türkiye istihdam pazarına 2006 yılından bu yana kalıcı ve dönemsel istihdam, İK danışmanlık hizmeti, on-site işe alım desteği, değerlendirme, geliştirme ve bordrolama çözümleri sunan Randstad Türkiye'nin İnsan Kaynakları Müdürü Sezin Aytaç Ninic oldu. İTÜ İşletme Mühendisliği mezunu Ninic, PricewaterhouseCoopers ve Unitim'de çalıştıktan sonra farklı sektörlerde danışmanlık yaptı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN