Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 28.9.2014
GE'ye yeni genel müdür
General Electric (GE) Türkiye Sağlık bölümünün Genel Müdürlüğü görevine Yelda Ulu Colin getirildi. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümü mezunu Colin, Siemens Sağlık Türkiye'de 18 yılı aşkın süre Entegre Çözümler Birimi Yöneticisi olarak üst düzey yönetim pozisyonlarda görev yaptı. Colin, Ekim 2013'te GE Sağlık Tanısal Görüntüleme iş kolunun Türkiye ve Orta Asya Tanısal Görüntüleme Genel Müdürü olarak GE'ye katılmıştı.

TÇMB'de Tüzün'lü dönem

Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği'nin 16 Eylül tarihinde İstanbul'da yapılan yönetim kurulu toplantısında birlik başkanı Mehmet Göçmen, Sabancı Holding Enerji Grup Başkanlığı'na atanması nedeniyle birlik yönetim kurulu üyeliği ve başkanlığından istifa ederek ayrıldı. Aynı gün yapılan toplantıda Votorantim Çimento Türkiye CEO'su ve TÇMB Başkan Vekili M. Şefik Tüzün, TÇMB Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine getirildi.
Shiseido'yu Aral pazarlayacak
Japon kozmetik markası Shiseido, Türkiye'de yoluna yeni pazarlama müdürü Ayça Aral ile devam edecek. İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu Aral, kariyerine Doğuş Holding'de başladı. 2007- 2013 yılları arasında L'Oreal ve Firmenich'te Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Aral en son Flormar'da Pazarlama Direktörü olarak çalışıyordu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN