Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sahil temizleme aracı alındı

'ın Çaycuma ilçesine bağlı Filyos beldesinde, Turizm Birliği vasıtasıyla alınan 18 tane belediye'nin de ortak olduğu sahil temizleme aracı belediye önünde indirildi.

Giriş Tarihi: 15.4.2013 15:51
Filyos sahillerini temizledikten sonra ihtiyacı olan diğer belediyelere verileceği kaydedildi. Filyos Beldesindeki sahillerin temizlenmesinde kullanılacak olan sahil temizleme aracı ile ilgili Belediye Başkanı Ömer Ünal şöyle dedi:

"Karadeniz'in ve 'ın turistik bir beldesi olan Filyos beldesi sahillerimiz, ırmaktan gelen pisliklerle kirleniyordu. Bizim belediye olarak araç alma imkanımız yoktu. Belediyemizin ve Zonguldak'taki 18 tane belediyenin de ortak olduğu, turizm birliği vasıtasıyla valimize böyle bir konunun olduğunu belirttik. Sahil temizleme aracına ihtiyacımız olduğunu söyledik Valimizde birlik bünyesinden bu aracı alacağımızı söyledi. Araç Amerikan malıdır, işinin son sistemidir. Dünyada da bu makineler kullanılmaktadır.

Filyos'un sahillerini tertemiz yapacağız. Bu makine Filyos belediyesinin değil, turizm birliğine alt yapı birliğine ortak olan tüm belediyelerin hatta ortak köylerindir. Bu makine Zonguldak'ındır. Bu makineyi bize kazandıran Valimiz Erol Ayyıldız'a ve mahalli idareler müdürümüze teşekkür ediyorum.'BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sahil temizleme aracı alındı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN