En güzel bahçe ve balkon yarışması

Dereceye giren yarışmacılara ödülleri verildi.

Giriş Tarihi: 6.6.2013 15:16
Çevre Koruma Derneği tarafından geleneksel hale getirilen En Güzel Bahçe ve Balkon Yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi. Zonguldak sahilinde düzenlenen törende, Zonguldak Çevre Koruma Derneği tarafından geleneksel hale getirilen En Güzel Bahçe ve Balkon Yarışmasında dereceye giren yarışmacılara çeşitli hediyeler ve teşekkür belgesi takdim edildi.

Törende konuşma yapan Zonguldak Çevre Koruma Derneği Başkanı Meltem Gürbüz, 'Bugün çevre günü ve ikinci bir etkinlikte yine çevre dostlarıyla bir aradayız. Derneğimizin geleneksel hale getirdiği en güzel bahçe ve balkon yarışmasını düzenledik. Balkon dalında katılan olmadı, bahçe dalında da katılımcılarımızdan en güzel olan bahçeleri gidip yerinde gördük. Gerçekten kendi emekleriyle çok güzel birer bahçe oluşturmuşlar. Yeşilin yok olduğu bir dünyada böyle bir avuç yeşili korumak için emek veren insanları kutluyorum. Kendilerine derneğimizin hatırası olacak ufak hediyeler ve teşekkür belgesi takdim edeceğiz' dedi.

Konuşmanın ardından yarışmada birinci olan Arda ve Narsa Kızgut, ikinci olan Nevzat Özdemir, üçüncü olan Vural Haliloğlu'na çeşitli hediyeler ve teşekkür belgesi verildi. Mansiyon ödülünü ise Sonnur Çakmak'a takdim edildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
En güzel bahçe ve balkon yarışması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN