Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'ta iftardan sonra ramazan yardımı

Bakan Çağlayan'ın gönderdiği yardım ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtılıyor.

Giriş Tarihi: 18.7.2013 09:23
Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan tarafından 'a gönderilen yardım paketleri Muş Belediyesi'nin organizesi ile vatandaşlara dağıtılıyor.
Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan tarafından memleketi Muş'a gönderilen 32 bin paket gıda yardımı 17 bin aileye dağıtılacak. Paketler 1 ve 2 şeklinde numaralandırıldığı için ihtiyaç sahibi her bir aileye 2 paket gıda yardımı yapılıyor.
Gündüz ve iftardan sonra yapılan yardımlara iftardan sonra talep daha fazla oluyor. Zaman zaman izdihamın yaşandığı dağıtım sırasında polisler ve zabıta ekipleri olası bir karışıklığa mahal vermemek için anında müdahale ediyor.

Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, memleketi Muş'a 17 bin aileye ulaştırılmak üzere gıda paketleri gönderdi. İhtiyaç sahibi hemşerilerine Ramazan ayında unutmayan Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Muş'a gönderdiği erzak kolileri ile 17 bin ailenin yüzünü güldürdü. Tırlarla Muş'a ulaştırılan gıda paketleri Belediye Başkanlığı ve AK Parti İl Başkanlığı kontrolünde kent merkezi, ilçe, belde ve köylere ulaştırılmak üzere dağıtılmaya devam ediyor.
Yardımların dağıtımlarını kontrol eden Belediye Başkan vekili Muhterem Bozkurt, Ramazan ayı nedeniyle Muş'ta maddi durumu düşük dar gelirli ailelere gıda paketleri gönderen Bakan Çağlayan'a teşekkür etti. Bozkurt, 'Gerçekten çok sayıda yardıma muhtaç insanımız var. Daha önce tespit edilen ailelerimize inşallah bu paketleri ulaştırıyoruz ve ulaştırmaya devam edeceğiz. Gerek köy halkı gerekse kent merkezinde yaşayan ve yardımın ulaştırılacağı tüm aileler adına Sayın Bakanımız Zafer Çağlayan'a teşekkür ediyoruz' diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Muş'ta iftardan sonra ramazan yardımı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN