Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"li" sünnet düğünü konvoyu

Giriş Tarihi: 16.9.2013 11:45

'da kullanımının önemine dikkati çeken Perşembe Akşamı Bisikletçileri Grubunun en küçük üyesinin sünnet düğünü için bisiklet konvoyu oluşturuldu.

'un Çarşamba ilçesinde kullanımının önemine dikkati çeken Perşembe Akşamı Bisikletçileri Grubunun en küçük üyesinin
sünnet düğünü için bisiklet konvoyu oluşturuldu. İki kişilik bir bisikletin süslenerek düğün aracı haline getirildiği yüzlerce bisikletten oluşan konvoy, ilçede tur attı.

Bisiklet kullanımının önemine dikkati çeken ve Türkiye'nin her yerinde perşembe akşamları bir araya gelerek, bisiklet süren Perşembe Akşamı
Bisikletçileri, en küçük üyeleri Necati Arda Akkuş için sünnet düğünü konvoylarını bisikletleriyle yaptı.

İki kişilik bir bisikleti süsleyerek sünnet düğünü aracı haline getiren grup, yüzlerce bisiklet ile şehir içinde yaptıkları geziyle ilginç görüntüler oluşturdu.Arkadaşlarının kendisi için böyle bir organizasyon gerçekleştirmesinin mutluluk verici olduğunu anlatan 8 yaşındaki Akkuş, arkadaşlarına teşekkür etti.

Baba Cihan Akkuş ise oğlunun sünnet konvoyunun bisikletlerle yapılmasını istediğini söyledi.Oğlunu kırmayarak konvoyu bisikletlerden oluşturduklarını anlatan baba Akkuş, "Hem ülke ekonomisine küçükte olsa bir katkımız oldu hem de bisiklet kullanımının önemine vurgu yaptık" dedi.

Perşembe Akşamı Bisikletçilerinin Çarşamba'da temsilciliğini yürüten Aydın Serçe de "PAB'ın en küçük üyesinin sünnet merasimini gerçekleştiriyoruz. Konvoyumuzu bisikletlerimiz ile yaptık. Umarız herkes beğenmiştir" diye konuştu.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Bisikletli" sünnet düğünü konvoyu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN