Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Adnan Menderes caddesi yenilendi

Şehrin bir çok bölgesinde yol ve kaldırım çalışmalarını devam ettiren Belediyesi, bu çalışmaları en kısa zamanda tamamlamayı planlıyor.

Giriş Tarihi: 23.9.2013 14:26
Kısa bir süre önce eski kaldırımları sökülerek yeni kaldırımlarına kavuşan Adnan Menderes Caddesi, asfaltla kaplandı.Kaldırım çalışmaları tamalanan bütün cadde ve sokaklarda asfalt çalışmasını da gerçekleştiren Belediyesi fenişleri ekipleri, hafta sonu mesaisini asfalt çalışmasına ayırdı. Geçtiğimiz günlerde eski kaldırımları sökülerek yeni kaldırımları yapılan cadde de, asfalt çalışmasını da tamamlayan ekipler, hafta sonu mesaisini Adnan Menderes Caddesi'yle sınırlandırmadı. Öte yandan Genç Osman Mahallesi Sılakent'te aynı çalışmayı gerçekleştiren ekiplerimiz, bazı ara sokaklarda da asfalt yama çalışması yaptı.

Vali ve Belediye Başkanı, Çalışmaları Yerinde İnceledi
Zahit Mahallesi'nde gerçekleşen asfalt çalışmasını yerinde inceleyen Vali Mükerrem Ünlüer ve Belediye Başkanı Hacı Ali Polat, bir süre çalışanlarla sohbet ederek, tarihi Zahit Camii'ni inceleyeme geçtiler.

Şehrimize Yeni bir Prestijli Cadde Daha Kazandırdık

Çalışmalarla ilgili olarak bir açıklama yapan Belediye Başkanı Polat, "Bayburt'un daha modern ve daha yaşanabilir bir şehir olması için çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Her zaman söylediğimiz gibi halkımızın desteği ve hoş görüsü olmasa bu hizmetleri gerçekleştirmemiz mümkün değil. Bir çok cadde ve sokağımızda yaptığımız çalışmaları Adnan Menderes Caddesinde de gerçekleştirerek, şehrimize yeni bir prestijli cadde daha kazandırdık" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adnan Menderes caddesi yenilendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN