Çocuk şenliğinde çocuklar doyasıya eğlendi

Giriş Tarihi: 5.11.2013 12:15

Belediyesi tiyatro ekibi tarafından düzenlenen Çocuk Şenliği'inde çocuklar doyasıya eğlendi.

Cumhuriyetimizin 90'ıncı yıldönümü onuruna Belediyesi tiyatro ekibi tarafından düzenlenen Çocuk Şenliği, çocuklar tarafında yoğun ilgi gördü. Şimdiye kadar sergiledikleri unutulmaz eğlence programlarıyla miniklerin gönlünde taht kuran Bayburt Belediyesi tiyatro ekibi, yine birçok sürpriz ve eğlenceli gösterileriyle çocukların karşısına geçti. 5 seans üzerinden gün boyunca sahnelenen "Hacivat ile Karagöz" oyunu çocukları doyasıya eğlendirdi.

Çocuk Şöleninde Hediye Yağmuru
Bülent Erdaş yönetimindeki tiyatro ekibi, günler öncesinden hazırlıklarına başladıkları "Hacivat ile Karagöz" gösterilerini minikler için sergilediler. "Karagöz" karekteriyle Ali Kurumahmutoğlu ile "Hacivat" karekteriyle Semih Kurtuluş Alemdaroğlu, miniklerin karşısına geçerek, birbirinden güzel gösterilerini sundular. Çocuklara ayrılan bu özel şölende onlara rüzgar gülü, kitap ve çeşitli hediye dağıtıldı.

Ailelerin İlgisi de Gözlerden Kaçmadı
Miniklerin gelişimine katkı sağlamak ve onlara özgüven kazandırmak amacıyla hem oyunlarını sergileyen hem de eğitici mesajlar veren tiyatro ekibi, onları ödüllendirmeyi de ihmal etmedi. Bütün seanslarda salonu dolduran çocuklara ailelerinin de eşlik etmesi gözlerden kaçmadı.

Gönüllerince Eğlenerek Hediyelerle Ayrıldılar
Bayburt Belediyesi'nin gelenek haline getirdiği 'Çocuk Şenliği'ne katılmak üzere saatler öncesinden Şair Zihni Kültür Merkezi'ne aileleri ile birlikte gelen çocuklar, kendilerine sıranın gelmesini sabırsızlıkla beklerken, salonu dolduran minikler, yaklaşık bir saat gönüllerince eğlendikten sonra kültür merkezinden hediyelerle ayrıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çocuk şenliğinde çocuklar doyasıya eğlendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN