Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çarşamba Atatürk Bulvarı yenileniyor

Çarşamba Belediyesi ilçenin yaya ve araç trafiği en yoğun caddelerinden biri olan Atatürk Bulvarı'nın alt yapısı, yol ve kaldırımlarını yeniliyor.

Giriş Tarihi: 6.11.2013 16:47
Çarşamba ilçesi Orta Mahalle Atatürk Bulvarı'nda alt yapı, yol ve kaldırım çalışmaları devam ediyor. Yağmursuyu hattı çalışmaları tamamlanan cadde üzerinde 15 metre genişliğinde yeni araç ve yaya yolu yapılıyor. İlçenin şantiye alanına döndüğünü kaydeden Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, son 2 yılda yenilemedikleri ya da tadilat yapmadıkları cadde ve sokağın kalmadığını ifade etti. İlçe genelinde birçok noktada alt yapı ve yol çalışmalarının olduğunu kaydeden Başkan Dündar, 'İlçemiz şehir merkezinde 9.5 yıl içerisinde100 km'nin üzerinde sıcak asfalt yol ve kilit parke yol yaptık.
Yine aynı yıllar içerisinde yaklaşık 65 km ilave kanalizasyon ve alt yapı çalışmaları tamamlandı. Batıyaka bölgemizin en işlek caddelerinden olan Değirmenbaşı Caddesi'nde yol çalışmaları tamamladı, kaldırım çalışmaları devam ediyor. Doğuyaka bölgemizde Atatürk Bulvarı'nda yol ve kaldırım çalışmalarına başladık. Çarşı yanından Belediye Sarayı önüne kadar bir km uzunluğunda 15 metre genişliğinde yeni yol yapıyoruz. İlçe genelinde birçok sokakta yol çalışmaları sürüyor' dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çarşamba Atatürk Bulvarı yenileniyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN