'de kursuna ilgi büyük

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Gençlik Merkezi açtığı kurslarla özellikle öğrencilerin hayatlarına yön veriyor. kursuna yoğun ilgi yaşanırken her yaştan Düzceli kurslardan ücretsiz yararlanıyor.

Giriş Tarihi: 18.12.2013 12:42
Gençlik Merkezi, bu sene ilk defa açtığı kursu büyük ilgi görüyor. Bilgisayar kursuna özellikle lise ve üniversite öğrencileri ilgi gösterirken öğrenciler kursun derslerine fayda sağladığını belirtiyor. Gençlik Merkezinin ana binasında hafta içi her akşam gerçekleştirilen bilgisayar kursuna katılan öğrenciler, bilgisayar kursundan öğrendiklerinin iş hayatında büyük yarar getireceğini belirtiyor.
Bilgisayar eğitmeni Fatih Kerim Öztürk, bilgisayar kursunda daha çok öğrencilerin günlük ve iş hayatında kullanabileceği programlar üzerinde durduklarını belirterek, 'Aile ortamında çalışıyoruz. Bir yandan bilgisayarın her noktasında eğitimler verirken bir yandan da öğrencilerin okullarındaki derslerine katkı sağlamaya çalışıyoruz. Günlük ve iş hayatında kullanabilecekleri programlar üzerinde duruyoruz' ifadelerinde bulundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Düzce'de bilgisayar kursuna ilgi büyük
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN