Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dora Organizasyon en iyi olma yolunda

Özgün sunumlarıyla dikkat çeken Dora Organizasyon, genç ve yaratıcı yapısıyla Gaziantep'in davet ve organizasyon sektöründe en iyi olma hedefinde

Giriş Tarihi: 25.12.2013
Gaziantep firması Dora Organizasyon, genç ve yaratıcı yapısı, farklı tarzıyla Gaziantep'te davet ve organizasyon sektöründe en iyi olma iddiasını sürdürüyor. Dora Organizasyon yöneticisi Tuğba Çakan kendilerini farklı kılan en önemli özelliğin sunumda yaratıcılık, şıklık ve davetin konseptini öne çıkarma konusunda gösterdiği özen olduğunu ifade etti.

SONUÇ ODAKLI STRATEJİLER

Firmalar için etkin ve sonuç odaklı stratejiler geliştirdiklerini belirten Çakan, "Farklı görsel yaratıcılığa sahip, en yeni çözümleri uygulamaya geçiren uzman ekibimiz ile, firmalarımızın etkinlik yönetimi ve organizasyon ihtiyaçları için eksiksiz hizmet vererek, kurumsal kimliklerine değer katıyoruz" diye konuştu.

EKSİKSİZ HİZMET SUNUYORUZ
Çakan, "Bayi toplantıları, eğitim ve motivasyon toplantıları, konferans, seminer ve workshoplar, açılış etkinlikleri, lansman etkinlikleri, gala geceleri ve şirket yemekleri, kurumsal davetler ve kokteyl organizasyonları, firmalarımızın kurumsal etkinlik yönetimleri, hedef ve stratejileri doğrultusunda planlanarak, tarafımızdan uygulamaya geçiriliyor. Tüm organizasyonları kendi eğitimli ekibimiz ve modern ekipmanlarımızla planlayarak, müşterilerimize tam, eksiksiz ve dünya standartlarında hizmet vermeyi hedefliyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dora Organizasyon en iyi olma yolunda
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN