Tahsinoğlu Group geleceği inşa ediyor

Tahsinoğlu Group, farklı bölgelerdeki inşaat çalışmalarıyla her gelir grubunda hitap ediyor

Giriş Tarihi: 25.12.2013
1977'de demir ve çimento satışı ile girdiği inşaat sektöründe istikrarlı bir şekilde büyüyen Tahsinoğlu Group, konut çalışmalarına başladı. Akkent'te Gülen Evler Konutları projesine başlayan Tahsinoğlu Group, her grubuna cevap verebilecek projeler üretiyor.

GAZİANTEP BÜYÜYOR

Tahsinoğlu Group Yönetim Kurulu Başkanı Ergün Düzgün, Gülen Evler projesinde faaliyete başlandığını belirterek, "İnşaat sektörü Gaziantep'te yoğun bir şekilde artmaktadır. Bunun öncelikli sebeplerinden biri, gelişen ve büyüyen Gaziantep aynı paralellikte göç alıyor. Sektörün canlanmasının en büyük nedeni bu. Yeni üniversitelerin açılması, öğrencilerin burada iş olanaklarına sahip olmaları nedeniyle kentte kalmaları da buraya verilen önemin göstergesi" dedi.

HER GELİR GRUBUNA KONUT

Tahsinoğlu Group olarak her gelir grubuna hizmet etmek için yeni projeler ürettiklerini söyleyen Düzgün, "Kentin farklı bölgelerinde çalışmalarımız var. Akkent, Güneykent, Yeditepe ve Beylerbeyi'nde projelendirilen 300'e yakın dairemizle herkese hitap ediyoruz" şeklinde konuştu.

"GÜÇLÜ BİR EKİBİZ"
Yoğun bir ekip çalışması ile yapı malzemeleri, hazır beton inşaatlarında 250 kişinin üzerinde istihdam sağladıklarını açıklayan Düzgün, "Güçlü bir ekip yapımız var. Başarının arkasında temel dayanak zaten bu ekip ruhudur. Ecdadımız geçmişi kararlılıkla, zorluklarla inşa ettiler; şu andaki konumumuzu bu büyük mücadelede hayatını kaybeden şehitlerimize borçluyuz. Bizlere düşen geçmişten gelen gücü kullanarak geleceğimize sağlam temeller atmaktır, bizim hedefimiz geleceğimizi inşa etmektir" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tahsinoğlu Group geleceği inşa ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN