24 marka saray ile buluşunca Türkiye'nin dev firması oldu

Giriş Tarihi: 27.3.2014

Türkiye'nin önde gelen 24 mobilya markasının satışının yapıldığı Çorum'daki Özlem Max, 7000 metrekarelik saray binası konseptli mağazasıyla dev firmalar arasına girdi

Türkıye'nin önde gelen 24 mobilya markasının satısının yapıldıgı Özlem Max, Çorum'daki 7000 metrekarelik saray binası konseptli dev magazasıyla, Türkiye'nin en büyük magazalarından biri olarak her türlü ihtiyaca cevap veriyor.

5 BÜYÜKTEN BİRİ
Özlem Max Yönetim Kurulu Baskanı Metin Ünal, Karadeniz Bölgesi'nin en büyük ve en modern mobilya magazasını Çorum'da hizmete sunduklarını belirterek, Türkiye'nin en büyük 5 magazasından biri olduklarını söyledi.

SARAYI ANDIRIYOR
Çorum-Samsun karayolunun 4'üncü kilometresindeki sarayı andıran magazalarında, mobilya denince akla gelen tüm ürünleri bir arada müsterilerinin begenisine sunduklarını vurgulayan Ünal, basta Ipek Mobilya olmak üzere konsepti, dizaynı ve ürün çesitliligi ile tanınan 24 farklı markanın, 7000 metrekarelik dev magazada satısının yapıldıgını kaydetti. Türkiye'nin ilk Ipek bayisi olan Özlem Max'ın, mobilyada geçmisten gelen kalite ve deneyimi bugünün profesyonelligiyle sunduklarını ifade eden Ünal, "7000 metrekarelik kapalı alanda 1000'e yakın ürün çesidini, uygun fiyat ve kalite ile vatandasların begenisine sunuyoruz" dedi. önceligi, verdigi hizmetin arkasında durmak, kalitesiyle insanların güvenini kazanmak" diye konusan Ünal, söyle konustu:

GÜVEN ÇOK ÖNEMLİ

"Bu güven ile önümüzdeki yıllarda daha farklı hizmetlerle insanların karsısına çıkmak istiyoruz. Mobilyada öncelik, güven ve insanlara verilen sözlerin yerine getirilmesidir. Verilen sözün arkasında durarak ürünün kalitesini tescillemek, bu isin olmazsa olmazlarındandır. Firmamızın geçmisten gelen deneyimi sayesinde Özlem Max'a duyulan güveni hiçbir zaman bosa çıkarmadık. Bizim için en iyi reklam, insanlardan aldıgımızın iyi referanslarımızdır. Birçok yerde reklam çalısmaları yapıyoruz ama en büyük reklamımız insanlardan aldıgımız olumlu referanslardır."

SÖZÜN BİTTİĞİ YER

Kent merkezinde de Osmancık Caddesi 1'inci Istiklal Sokak üzerinde subeleri bulundugunu belirten Ünal, "Mobilyada sözün bittigi yer" sloganıyla verdikleri hizmetlere gösterilen ilgi nedeniyle tüm müsterilere tesekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
24 marka saray ile buluşunca Türkiye'nin dev firması oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN