Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Seçildiğim gün rozeti çıkaracağım'

Giriş Tarihi: 27.3.2014

AK Parti Kargı Belediye Başkan Adayı Zeki Şen, seçimlerden galip çıkacağını ve şeffaf belediyecilik anlayışıyla, kendilerine oy versin vermesin tüm ilçe halkının belediye başkanı olacağını söyledi

Çorum'da Kargı ilçesi halkının AK Parti'den beklentilerinin yüksek oldugunu ve büyük bir teveccüh gösterdigini dile getiren AK Parti Kargı Belediye Baskan Adayı Zeki Sen "Kargı için güzel projelerimiz var. Bu projeleri hayata geçirmek için gece gündüz demeden özveri ile çalısacagız. 1 Nisan sabahı inanıyorum ki halkımızın da destegi ile insallah bu yarısın galibi biz olacagız, Allah birligimizi ve beraberligimizi bozmasın" dedi.

HEDEF, OY ORANINI YÜKSELTMEK

Kargı'da seffaf bir belediyecilik anlayısıyla çalısacaklarının altını çizen Sen, seçildi gün parti rozetini bir kenara koyup tüm halkın, Kargı'nın belediye baskanı olacaklarını sözlerine ekledi. Amaçlarının AK Parti'nin Kargı'daki oy oranını yükseltmek oldugunu dile getiren Zeki Sen, "Kargı'da seçimden yana zaten bir sıkıntımız yok" dedi. 30 Mart mahalli idareler seçimlerinde Kargı'da en yüksek oyu alan parti olacaklarına emin oldugunu dile getiren Sen, "Her sey ortada. Hükümetimizin ve belediyemizin ilçeye yaptıkları yatırımlar ortada. Inanıyorum ki Kargı halkı da bunu karsılıksız bırakmayacaktır. Kargı'da yapacak isimiz çok. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Bu yapılan yatırımlarda rahmetli belediye baskanımız Ahmet Hamdi Akpınar'ın katkısı büyüktür. Halkımızın iradesine güvenimiz tam, halk kimi istiyorsa, kime güveniyorsa onu seçecektir" diye konustu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Seçildiğim gün rozeti çıkaracağım'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN