Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çambaşı esnafı sezonu açtı

Ordu'nun en önemli turizm yaylalarından Çambaşı Yaylası'nda esnaf gelen baharla bir sezonu açtı.

Giriş Tarihi: 24.4.2014 15:58
Kabadüz ilçesi sınırları içerisinde bulunan ve eşsiz doğasıyla Ordu'nun en önemli yaylalarından birisi olan Çambaşı Yaylası baharla birlikte hareketlenmeye başladı. Ocakbaşı esnafının çoğunlukta bulunduğu Çambaşı esnafı sezonu açtı.
Çambaşı esnaflarından Osman Mağden, baharla birlikte yayladaki tüm esnafın iş yerlerini açtığını söyledi. Sezona iyi başladıklarını belirten Osman Mağden, 'Yıllardır Çambaşı Yaylası'nda esnaflık yapıyorum. Baharla birlikte yaylada bulunan tüm esnaf iş yerini açtı. İnşallah bu sezon hepimiz için bol kazançlı, bereketli bir yıl olur' dedi.

Yaylanın her gün biraz daha hareketlendiğini ifade eden esnaf Nevzat Usta ise, 'İşlerimiz güzel devam ediyor. İnşallah tüm esnaf için kazançlı bir sezon olacak' diye konuştu.
Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya ise dört mevsim ayrı bir güzelliği içinde barındıran Çambaşı Yaylası'nın baharla birlikte hareketlenmeye başladığını belirtti.
Herkesi Çambaşı Yaylası'na beklediklerini ifade eden Başkan Kaya, 'Baharla birlikte yaylamıza göçler başladı. Bu kapsamda Çambaşı'nda bulunan esnafımız iş yerlerini açmaya başladı. İnşallah tüm esnafımız için bol kazançlı bereketli bir yıl olur' dedi.
Kaya, tüm Orduluları Çambaşı Yaylası'na davet ettiğini sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çambaşı esnafı sezonu açtı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN