Güne dinç başladılar

Melikgazi Belediyesi çalışanları hem güne dinç başlamak hem de mesai arkadaşlarıyla kaynaşmak amacıyla sabah sporu yaptı

Giriş Tarihi: 12.6.2013
Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, belediyesi bünyesindeki birimlerde çalışanlara yönelik sabah sporu düzenledi. Kızıltepe'de gerçekleştirilen doğa yürüyüşünün bir bakıma hizmet içi eğitim semineri olduğunu söyleyen Büyükkılıç, "Çok amaçlı ve büyük ölçekli yatırım ve hizmetlerde emeği geçenlerin yorgunluklarını, streslerini atmalarını sağlamak için bu tür etkinlikler düzenliyoruz. Çalışanlarımız moral buluyor. Yoğun iş programında çalışanlara moral desteği sağlamayı amaçlıyoruz. Bu amaç ile bugün zabıta, sağlık ve veterinerlik müdürlüğünde çalışanlar ile tüm daire müdürlerin katılımıyla sabah sporu ve doğa yürüyüşü yaptık" dedi.

KIZILTEPE'DE DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
Belediye çalışanlarının birbirini tanımaları, sohbet etmeleri hem de eğlenmelerine yardımcı olmak için gerçekleştirilen etkinlikte spor karşılaşmaları yapıldı. Personelin stres atmalarının sağlandığı doğa yürüyüşleri hem bireylerin tanışması hem birimler arasında kaynaşma, hem de genel çalışma temposunu yükseltme açısından büyük fayda sağladı. Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, aynı zamanda personelle bol bol sohbet etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Güne dinç başladılar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN