Dargnlklar unutulsun

Aksaraylılar'ın Ramazan Bayramı'nı kutlayan AK Parti Aksaray İl Başkanı Fatih Yıldırıcı, "Küslükler unutulsun" dedi

Giriş Tarihi: 6.8.2013
Ramazan Bayramı öncesinde bayram mesajı yayınlayan AK Parti Aksaray Il Baskanı M. Fatih Yıldırıcı, bu özel günde dargınlıkların unutulmasını isteyerek, kardeslik ve dostluga vurgu yaptı. 30 gün süren af, rahmet ve magfiret ayının sonuna gelindigini ve Ramazan Bayramı'na ulasıldıgını ifade eden Yıldırıcı, "Hayatlarımızdaki yeri hiçbir zaman tartısılamayacak kadar önemli ve toplumsal bag açısından da son derece kuvvetli bir birlestirici unsuru olan bayramlarımızdan birine daha kavusmanın mutlulugunu yasıyoruz. Son derece faydalı, keyifli ve manevi hazzı üst düzeyde yasanan bir Ramazan dönemini hep beraber idrak ettik. Yardımlasma, paylasma, bir arada bulunma ve istikamet bulma anlamında büyük faziletleri olan Ramazan ayını tamamladık ve bayrama kavustuk" diye konustu.

KARDEŞLİĞE VURGU YAPTI
"Bayramlarda birlik ve dayanışmamızı artırmalı, geleceğe yönelik umutlarımızı her koşulda korumalıyız. Bayramların anlamını, güzelliğini ve değerini, sayılı bayram günleriyle sınırlı tutmayarak yaşamın her evresinde ve tüm ilişkilerimizde hatırlamalıyız. Unutulmamalı ki bayramları bayram yapan onu yaşayan ve yaşatanlardır. Ramazan Bayramı'nın aramızdaki kardeşlik bağlarını güçlendirmesine, toplum olarak birlik ve beraberlik içerisinde nice bayramlara erişmemize vesile olmasını diler, bayramın sadece milletimiz için değil, İslam alemi başta olmak üzere bütün dünyaya huzur ve barış getirmesini temenni ederim. Ramazan Bayramı'nın öncelikle Aksaraylı hemşerilerime, insanlığına hayırlar getirmesini diler, bayramın kardeşliğe, sevgilerin birleşmesine vesile olmasını temenni ederim."

'UMUTLAR YEŞERİYOR'
Bayramların toplumsal birlikteliği sağladığını ifade eden Yıldırıcı, "Toplumsal yaşamımızda önemli yeri bulunan bayramlarımız, kaygıların ve sıkıntıların geri plana itildiği, sevginin, saygının ve hoşgörünün pekiştiği, insan ilişkilerinin güçlendiği, umutların yeşerdiği özel günlerdir" dedi. Bayramlarda dargınlık ve kırgınlıkların unutulması gerektiğini hatırlatan Yıldırıcı, şunları kaydetti:
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dargnlklar unutulsun
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN