Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Subaşı Köyü'nde 10 kilometrelik yolda ıslah çalışması yapılıyor

İncesu Belediyesi tarafından 2014 yılı mart ayından sonra ilçeye mahalle olarak bağlanacak Subaşı Köyündeki toplam 10 kilometrelik yollarda ıslah çalışması yapılıyor.

Giriş Tarihi: 14.11.2013 15:39
İncesu Belediye Başkanı Zekeriya Karayol Subaşı köyünde devam eden yol çalışmalarını yerinde inceleyerek çalışanlardan bilgi aldı. İncesu Belediye Başkanı Zekeriya Karayol yaptığı açıklamada; 'İncesu belediyesi olarak sadece belediye sınırları içerisindeki yerlerde değil 2014 yılı mart ayı sonrası Büyükşehir yasası gereğince belediyemize bağlanacak 7 köyde de vatandaşlarımızın genellikle geçim kaynaklarının tarım olması ve tarım alanlarının ıslahına yönelik taleplerinin neticesinde Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerce Subaşı Köyünde yaklaşık 10 kilometrelik alanda yolların ıslah edilmesi çalışmaları devam ediyor.

Subaşı Köyü dışında geçtiğimiz aylar içerisinde Küllü, Hamurcu Tahirini ve Üçkuyu'da da başlayan tarım alanlarının ıslahı yönündeki çalışmalarımız devam etmektedir'' dedi.
Karayol, vatandaşların tarım alanlarına iş makinaları ile rahat bir şekilde gelip gitmelerini sağlamak açısından çalışmaların devam ettiğini, bu çalışmaların vatandaşlara hayırlı uğurlu olmasını diledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Subaşı Köyü'nde 10 kilometrelik yolda ıslah çalışması yapılıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN