Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Emlakta satış şampiyonuyuz'

Giriş Tarihi: 28.2.2016
'Emlakta satış şampiyonuyuz'

Emlak Konut GYO projeleri arasında satış şampiyonu olan Avrupa Konutları'nın yönetim kurulu başkanı Süleyman Çetinsaya, başarılarını müşterilerinin kendilerine duyduğu güvene bağlıyor

Avrupa Konutları markasıyla tanınan Artaş, bu markayla toplam 10 binlerce konut yaptı. Avrupa Konutları Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya Avrupa Konutları markasını sürdürdüklerini ancak farklı lokasyonlar ve farklı konseptlerde yeni markalar yarattıklarını söyledi. Bugüne kadar 10 binden fazla konut yaptıklarını ve halen yapmaya devam ettiklerini, İstanbul da çok büyük projelere başlayan Artaş İnşaat bu projelerin orta gelir grubunun üstüne hitap edeceğini söyledi. Kayserili işadamı Süleyman Çetinsaya, konut fiyatlarının önümüzdeki dönemlerde düşüş beklenmediğini, fiyatların artacağını Mütekabiliyet Yasası'yla artan yabancı yatırımcı ilgisinin fiyat artışını da etkili olduğunu belirtiyor. Emlak Konut GYO projeleri arasında satış şampiyonu olan Avrupa Konutları Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya "Daha önce Avrupa Konutları Atakent ve diğer projelerimizde ev sahibi yaptığımız müşterilerimiz şimdi yeni projelerimizden ev alıyor. Bu da bize olan güvenleri ve itibarlı firma olmamızdan kaynaklanıyor. Her yeni projemizi lanse ettiğimizde ilk ziyaretçilerimiz daha önce bizden konut alanlar" dedi.

KAYSERİ'DE 5 AVM
Çetinsaya, konut dışında, AVM ve otel de yapan Artaş İnşaat İstanbul'da Carousel AVM, Armoni Park, Westa AVM, Arena Park, Kayseri'nin ve Orta Anadolu'nun ilk AVM'si olan Kayseri Park olmak üzere 5 AVM projesini hayata geçirdiklerini söyleyen, bunun yanında turizm sektöründe de büyük yatırımlar yapan Artaş İnşaat Kayseri'nin en lüks ve en büyük oteli olan Radisson Blu Hotel'in yanında İstanbul'un en lüks otellerinden olan Best Western ve The President otelleri de Artaş İnşaat tarafından yapıldı.Yüksek kalite ve erken teslimatın her zaman öncellikli amaçları olduğunu söyleyen Çetinsaya, tüm projelerinde müşterilerinin de prim yaparak kazanmasını sağladıklarını ifade etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Emlakta satış şampiyonuyuz'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN