2016 planında 6 yeni proje var

İnşaat sektöründe 31 yıllık tecrübesiyle yatırımlarına devam eden Kınaş Yapı'nın yönetim Kurulu Başkanı Say, 'önce insan' prensibiyle yola çıktıklarını belirtti. Say, her zaman hedeflerinin müşterilerine en iyi hizmeti sunmak olduğunu söyledi

Giriş Tarihi: 13.3.2016
2016 planında 6 yeni proje var
Modern, fonksiyonel, güvenilir ve yenilikçi vizyonu ile Kayseri' de inşaat sektörünün öncü firması olan Kınaş, konut yatırımlarına hızla devam ediyor. 1985'ten bugüne, sektörün içerisinde olduklarını belirten Kınaş Yapı Endüstrisi AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Say, 30 yıllık süreçte projelere yapılan yatırım değerlerinin milyonlarca liraya ulaştığını ve yatırımlarının aralıksız olarak devam edeceğini belirtti. Bugüne kadar yapılmış olan yatırımlarla, Kınaş'ı tercih eden müşterilerine yüksek kazançlar sağlandığını söyleyen Orhan Say "Firma olarak önceliğimiz istihdam sağlamak ve hayata değer katmak. Maddi konular elbette önemli ancak biz" diye konuştu. 2016'da 6 yeni projenin hayata geçirileceği müjdesini de veren Say, "Türkiye 'de çok başarılı inşaat firmalarının bulunduğu GYODER ve KONUTDER üyeliklerimizle daha hızlı adımlarla ilerlemekteyiz. Kınaş olarak müşterilerimize en iyiyi sunmayı hedefliyoruz. Bu yolda da değişmek ve gelişmekten kaçınacak değiliz" dedi. Kayseri'deki ilk akıllı evlerine imza atan 1985'ten beri değişen ve gelişen hayat standartlarını ve günün gereksinimlerini yakalayan projeleri hayata geçirdiklerini belirten Say, projelerle Kayseri'nin çevre dokusunu süslediklerini ve olumlu bir değişim yarattıklarını dile getirdi. Ulusal bir firma olma yolunda hızla ilerlediklerini belirten Say, bünyesinde 135 çalışanı bulunan ve günümüze kadar yaklaşık 5 bin konut inşa eden Kınaş Yapı'nın, bundan sonra da değişerek gelişeceğini sözlerine ekledi.

DEĞİŞİM HİSSEDİLECEK
Şirketin kurucu ortaklarından olan Hamdi Kınaş'ın geçen yıl şirketteki hisselerini devrederek ortaklıktan ayrıldığını aktaran Orhan Say, bu karar neticesinde başlayan değişimin şirketin tüm organlarına de sirayet edeceğinin altını çizen Say, şirketin kuruluşundan beri yola devam ettikleri Galip Kalaycıgil ile birlikte, bu değişikliğin hissedileceği yeni projeler ve çalışmalara başladığını belirtti.
MEHMET UZEL
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
2016 planında 6 yeni proje var
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN