Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Seferberlik çağrısına destek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teröre karşı seferlik çağrısına KAYSO’dan destek geldi

Giriş Tarihi: 27.3.2016
Seferberlik çağrısına destek
Kayseri Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak, mart ayı meclis toplantısında yaptığı konuşmada teröre karşı birlik olma çağrısında bulundu. Boydak "Sayın Cumhurbaşkanımız seferberliğe davet etti. Cumhurbaşkanımızın bu çağrısını işadamları olarak yerinde buluyor ve yüzde yüz destekliyoruz" dedi.
Toplantıda konuşan Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak, her türlü terör eylemlerini lanetlediklerini belirterek, "Burası bizim vatanımız, gidecek başka yerimiz yok. Her şeye rağmen biz burada yaşamaya devam edeceğiz.
Ülkemizin üzerinde oynanan oyunları görmemiz gerekiyor. Cumhurbaşkanımız bugün bir konuşmalarında seferberlik çağrısında bulundu.
Cumhurbaşkanımızın bu çağrısını KAYSO olarak yerinde buluyor ve yüzde yüz destekliyoruz.
Bu hassas dönemde hepimiz üzerimize düşeni yapmalıyız. İşadamları olarak bizler işin ekonomik tarafındayız. İş dünyası olarak dimdik ayaktayız. Hiçbir ekonomik faaliyetimizden geri kalmadan ve korkmadan yolumuza devam edeceğiz. Birlik beraberlik içerisinde ülkemizin bu süreci en kısa zamanda atlatacağına inanıyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Seferberlik çağrısına destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN