Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çocuklar gibi şendiler

Bahçeleri Renkleniyor, Çocuklar Şenleniyor’ etkinliğine katılan Başkan Ahmet Çolakbayrakdar miniklerle mendil kapmaca oynadı

Giriş Tarihi: 10.4.2016
Çocuklar gibi şendiler
Kocasinan'da " Bahçeleri Renkleniyor, Çocuklar Şenleniyor" projesi kapsamında okul bahçeleri boyanıyor. Gazipaşa İlköğretim Okulu bahçesinde gerçekleştirilen boyama etkinliğine Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar da katıldı. Başkan Çolakbayrakdar çocuklarla mendil kapmaca oynayarak "Okul Bahçeleri Renkleniyor, Çocuklar Şenleniyor" projesinin adına yakışır şekilde çocukları şenlendirdi. Eğitim Bir-Sen Kadın Kolları Komisyonu ile Kocasinan Belediyesi işbirliğinde gerçekleştirilen proje çerçevesinde Kocasinan'daki 24 okulun bahçesi boyandı. Gazipaşa İlköğretim Okulu'nda gerçekleştirilen etkinliğe Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Duran, Eğitim-Birsen yöneticileri ile okul öğretmenleri ve öğrenciler katıldı.

HEDEF BAŞARIYI ARTIRMAK
Şenliği farkındalık oluşturmak amacıyla gerçekleştirdiklerini belirten Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, "Çocuklarımızın başarısının artması için hepimize görevler düşüyor. Daha nitelikli eğitim, daha donanımlı bireyler için bizler de çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu yıl yeni bir uygulamayı hayata geçirdik" dedi. Başkan Çolakbayrakdar, mahalli oyunların okul bahçelerinde yeniden hayat bulmasının mutluluk verici olduğunu ifade etti. Çocukların sevgi gösterileriyle karşılaşan Başkan Çolakbayrakdar, kendisinden oyunlarına eşlik etmesini isteyen çocukları kırmadı ve onlarla mendil kapmaca oynadı. Çocukların mendil kapmak için giriştiği tatlı rekabet keyifli görüntülere sahne oldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çocuklar gibi şendiler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN