‘Somuncu Baba’ ’da kapalı gişe

Başrollerinde Furkan Palalı, , Gürkan Uygun, Saruhan Hünel, Tuvana Türkay, Fırat Tanış gibi oyuncuların yer aldığı Somuncu Baba Aşkın Sırrı filminin Belediyesi’ndeki galasına rekor katılım oldu. Biletler yok satıyor

Giriş Tarihi: 29.4.2016
‘Somuncu Baba’ Aksaray’da kapalı gişe
Vizyona girdiği 1 Nisan'dan beri yoğun ilgiyle karışılanan ve 'ın tanıtımına büyük katkı sağlaması beklenen Somuncu Baba Aşkın Sırrı filminin Aksaray'daki galası da büyük ilgi gördü. gerçekleşen muhteşem Galasından sonra film gösterime başladı. Aksaray'ın en önemli manevi değerlerinden biri olan Şeyh Hamid-i Veli'nin hayatını anlatan "Somuncu Baba Aşkın Sırrı" filmi Aksaray Belediyesi'nin düzenlediği muhteşem galada tanıtıldı. Filme ulusal medyada geniş yer verilmesinin ardından Aksaraylıların filme olan merakı da artmaya devam ediyor. Film için bilet alanlar heyecanlarını aldıkları biletin fotoğraflarını sosyal medyada yayınlayarak paylaşıyor. Uzun süre gösterimde kalması beklenen film kentte kapalı gişe oynuyor. Birçok sivil toplum kuruluşu vakıf ve dernek de film için bilet talebinde bulunarak üyelerine filmi seyrettirmeyi planlıyor.

YAKLAŞIK 60 ÜLKEDE VİZYONA GİRECEK
Yönetmen, yapımcı ve filmin senaryosunu da yazan Kürşat Kızbaz "Çok mutluyuz, gururluyuz, huzurluyuz. Sevgiyi, barışı, aşkı anlatan, günümüzde ihtiyaç duyduğumuz değerleri anlatan bir film yaptık. Filme emek ve destek veren herkese teşekkür ederim" ifadelerini kullandı. "Somuncu Baba Aşkın Sırrı" yaklaşık 60 ülkede vizyona girecek.

HASILAT BİR MİLYONU GEÇTİ
1 Nisan'dan itibaren sinemalarda izlenen film için bilet satış rakamları açıklandı. Üç haftada 126 bin kişinin izlediği film 1 milyon 297 bin 325 TL hasılat yaptı. Somuncu Baba: Aşkın Sırrı filminde genç bir dervişin ilahi aşkı arayışı ve bu uğurdaki zorlu mücadelesi, epik bir dil ve anlatım ile sevda, , sabır ve tevazu gibi temalar üzerinden işleniyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Somuncu Baba’ Aksaray’da kapalı gişe
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN