Yeni hastane sözü geldi

Başkan , şehrin doğusundaki nüfus yoğunluğundan dolayı hastane ihtiyacı bulunduğunu belirterek Bakan Müezzinoğlu’ndan hastane talebinde bulundu. Bakan Müezzinoğlu da yeni hastaneye ‘olur’ verdi

Giriş Tarihi: 15.5.2016
Yeni hastane sözü geldi
Sağlık Bakanı 'de bir dizi temaslarda bulundu. Bakan Müezzinoğlu, Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi polikliniklerinde gerçekleştirilen ziyaret ve incelemenin ardından partisinin Kayseri il başkanlığında düzenlenen 'Gençler Bakanıyla Buluşuyor' toplantısına da katıldı. Bakan Müezzinoğlu Büyükşehir Belediyesi'ni de ziyaret etti. Müezzinoğlu'nun ziyaretine Vali Orhan Düzgün, Kayseri Milletvekili İsmail Tamer de katıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı , Bakan Müezzinoğlu'na Kayseri ilgili detaylı bir sunum yaptı. Kayseri'deki projeleri anlatan Başkan Çelik, organize sanayi bölgeleri, kentsel dönüşüm, ulaşım, yeşil alan ve diğer konularda yapılacak projelerle ilgili açıklamalar yaptı.

'HASTANE İHTİYACI VAR'
Konuşmasında TOKİ, Beyazşehir ve İldem'in bulunduğu bölgede yaklaşık 200 bin nüfusun bulunduğunu ve orta vadede bu nüfusun 500 bine çıkacağını belirten Başkan Çelik, bu bölgenin hastane ihtiyacı bulunduğunu dile getirdi ve en az 200-300 yataklı bir hastane yapılması gerektiğini söyledi. Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu da Başkan Çelik'ten yaklaşık 100 dönümlük bir yer ayrılmasını istedi ve gerekli çalışmaların yapılacağını kaydetti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeni hastane sözü geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN