Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ahırkapı’da büyük temizlik

The President ve Citadel Hotel, 5 Haziran Günü’nde bir etkinlik düzenleyerek Ahırkapı sahilini atıklardan temizledi. Toplanan atıklar geri dönüşüme yollandı

Giriş Tarihi: 12.6.2016
Ahırkapı’da büyük temizlik
Kayseri'nin ünlü iş adamlarından Süleyman Çetinsaya'nın sahibi olduğu otellerden ikisi 'da bir etkinliği düzenledi. İstanbul'un ilk, ülkemizin ikinci 'Yeşil Yıldız'ını alan BW Plus The President Hotel ile BW Citadel Hotel, 5 Haziran Çevre Günü'nde, 'sürdürülebilir dünya için, sürdürülebilir çevrenin' önemine vurgu yaptı. Her iki otel de, 2009'dan itibaren yapılan çevreci altyapı yatırımının ardından, elektrik, doğal- Ahırkapı'da büyük temizlik gaz, su, deterjan, kağıt-karton, plastik, cam, pil ve atık yağ konularında tasarruf ve geri dönüşüm gerçekleştirmeye devam ediyor. 1972'de İsveç'in Stockholm kentinde yapılan Birleşmiş Milletler Çevre Konferansı'nda alınan bir kararla, 5 Haziran günü Dünya Çevre Günü olarak kabul edilmişti.

ATIKLAR AYRIŞTIRILDI
BW Plus The President Hotel Genel Müdürü Atakan Altuğ, BW Citadel Hotel Genel Müdürü Aytekin Güç, BW Plus The President Hotel Gelirler Müdürü Burak Aydın, Otellerin Teknik Müdür Erdoğan Işıklar başta olmak üzere, iki otelin yönetim ekibi ve çalışanları 5 Haziran Dünya Çevre Günü nedeniyle, Sirkeci - Aksaray arasındaki Ahırkapı sahilindeki çöpleri toparlayarak, sahili temizledi. İstanbulluların yanı sıra, turistlerin uğrak noktası olan Ahırkapı sahilini kirleten, onlarca plastik şişe, cam, pil ve kağıt atıkları bu etkinlikle toplanmış oldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ahırkapı’da büyük temizlik
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN