Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vatandaştan uzakta şehir yönetilemez

Giriş Tarihi: 19.6.2016
Vatandaştan uzakta şehir yönetilemez

Valiler Kararnamesi ile ’dan ’ye atan Vali Süleyman Kamçı ilk mesajını SABAH Kayseri’ye verdi. Vali Kamçı “Her halkın içinde olacağız. Vatandaşın sıkıntısı bizim sıkıntımızdır” dedi

Valiler Kararnamesi ile 'dan 'ye atanan Vali Süleyman Kamçı SABAH Kayseri'ye konuştu. Kayseri'de olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Vali Kamçı "Bir yerde hizmet edecekseniz o insanları seveceksiniz sevmeden hizmet olmuyor. Âşık olacaksınız o insanlara. Sonra çalışmaya başlayacaksınız. Vatandaş bunun karşılığını verir. Sorunlar karşılıklı aşılır" dedi. İki yıla yakın Malatya Valiliği yapan Süleyman Kamçı "Şuna inanıyorum ki çok şükür Malatya'da dolu dolu 2 yıla yakın yılımız geçti. Vatandaşların problemlerini dinledik, onların isteklerini yerine getirmeye çalıştık. Ve bir çığır açtık Malatya'da. Malatya'nın huzur kenti olması için yoğun çaba harcadık. Malatya'da ayda bir STK ile birlikte hep beraber toplantılar yaparak Malatya'nın ve ülkenin geleceğini konuştuk, tartıştık" diye konuştu.

'KAPIMIZ DAİMA AÇIK OLDU'
"Onlar bana taleplerini iletirlerdi. Bu beni çok mutlu ederdi. Kapımız herkese her daim açık" diyen Vali Kamçı "Bir yerde hizmet edecekseniz o insanları seveceksiniz. Onların içinde olacaksınız. Vatadaştan uzakta şehir yönetilmez. Siz eğer o elektriği sağlarsanız vatandaş da bunun karşılığını verir. Her zorluğun bir kolaylığı vardır. İnsanoğlunun niyeti önemli. Hizmet ise hiç bir engel olmadığını düşünüyorum. Bu engelleri hep birlikte Kayserili hemşerilerimizle birlikte aşacağımıza inanıyorum" dedi. Vali Kamçı "Biz her vatandaşla yüz yüze olmayı seviyoruz. Her zaman halkın içinde olacağız, vatandaşın sıkıntısını sahiplenerek çözümler üreteceğiz" görüşünü dile getirdi.

'YILIN STARI' ÇETİNSAYA ÖDÜLÜNÜ ALDI
Artaş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, Ekovitrin okurları tarafından yılın işadamı seçildi. En önemli çıkışını Avrupa Konutları ile yapan Çetinsaya, gayrimenkul sektöründe birbirinden önemli projelerle tanınıyor. İnşaat sektöründe 35 yılı geride bırakan Artaş Grubu, tecrübe ve birikimlerini geliştirdiği projelere yansıtıyor. Artaş Grubu, "Avrupa Konutları" markası altında 2006 yılında üretimine başladığı konut sayısı bugün 9 bin 500'e ulaştı. Artaş Grubu, farklı markalar altında konut inşaatına devam ediyor. Çetinsaya ödülünü TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın elinden aldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vatandaştan uzakta şehir yönetilemez
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN