Şeker’den kampanyaya dev katkı

Şeker Fabrikası, FETÖ terör örgütü tarafından gerçekleştirilen darbe girişiminin ardından başlatılan 15 Temmuz Şehitleri Dayanışma Kampanyası’na 1 milyon lira bağış yaptı

Giriş Tarihi: 13.8.2016
Kayseri Şeker’den kampanyaya dev katkı
Şeker 15 Temmuz Şehitleri Dayanışma Kampanyası'na 1 milyon lira bağış yaptı. Kayseri Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin , sanayisi ve ticareti ile marka şehir olan Kayseri'nin 15 Temmuz darbe girişimi sırasında ve sonrasında sergilediği birlik, beraberlik ve dayanışma ile bir kez daha sembol olduğunu söyledi. Cumhuriyeti'nin 15 Temmuz'da çok önemli bir darbe girişimi yaşadığını anımsatan Akay "İnisiyatif alarak, ülkemizi karanlığa ve kaosa sürükleyecek darbe girişiminin bastırılması sırasında şehit olan kardeşlerimizi minnet ve rahmetle anıyoruz. Yaralan gazilerimize yüce Allah'tan acil şifalar diliyoruz" dedi.

GELECEĞİMİZİ KURTARDILAR
15 Temmuz'da demokrasiden, vatandan ve milletten yana kendiliğinden tavır alarak darbe teşebbüsünde bulunanlara karşı koydukları sırada şehit olanlar ve yaralananların Türkiye'nin geleceğini kurtardıklarına dikkat çeken Akay "Demokrasi şehitlerimiz ve gaziler için ne yapsak azdır. Haklarını ödeyemeyiz" diye konuştu. "Biz ülkemiz, devletimiz ve milletimize varız" diyen Akay, Kayserililerin kampanyaya gösterecekleri ilginin, Türkiye genelinde örnek olacağına inandığını da sözlerine ekledi. Akay "Onlar bu vatan uğruna şehit ve gazi oldular. Devlet ve millet kenetlenmesinin gücünü bir kez daha gösterdiler. Tek yürek olduğumuzda yenilmeyeceğimizi bir kez daha kanıtladılar. Tüm dünyaya mükemmel bir ders verdiler. Bize cesaretlerini, ruhlarını, bu güzel vatanı ve sevdiklerini emanet bıraktılar. Bu emanete sahip çıkma, birlik olma ve yaraları sarma adına alçak darbe girişimini engelleyen kahraman şehitlerimize ve gazilerimize yüce Türk Milleti olarak sahip çıkmayı elbette bir görev biliyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kayseri Şeker’den kampanyaya dev katkı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN