Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Körfez’de 2 projeye imza atacak

’nin önde gelen mimarlık ofislerinden Sabri Paşayiğit Design Office - SPDO, Körfez bölgesinin en büyük gayrimenkul firmalarından Al Qandeel ile Umman’da hayata geçirilecek yeni proje için el sıkıştı

Giriş Tarihi: 23.9.2016
Körfez’de 2 projeye imza atacak
Dubai Cityscape Fuarı'nda Körfez bölgesinde faaliyet gösteren firmalarla bir araya gelen Sabri Paşayiğit Design Office, Birleşik Arap Emirlikleri ve Körfez hattına imzasını atacak. 'den Azerbaycan'a, Umman'a kadar birçok noktada onlarca proje geliştiren Sabri Paşayiğit, dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı Dubai Cityscape'te uluslararası alanda faaliyet gösteren gayrimenkul firmalarıyla buluştu. Dubai Cityscape Fuarı'nda Körfez bölgesinden iki firmayla önemli anlaşmalara imza atan SPDO Kurucusu Sabri Paşayiğit "Birleşik Arap Emirlikleri, Kuveyt ve Katar gibi körfez hattında faaliyet gösteren firmalar 'deki projeleri ve inşaat sektörünü yakından takip ediyor. Bizim projelerimizi de araştırıp standımızı ziyaret eden firmalar oldu. Bu firmalardan ikisi ile el sıkıştık ve Körfez bölgesinde iki önemli projeye imzamızı atacağız. Projelerden biri Körfez bölgesinin önde gelen gayrimenkul geliştiricilerinden Al Qandeel grubunun Umman'daki projesi olacak" dedi.

"TÜRKLER'İN PROJELERİ BAŞARILI"
Al Qandeel'ın emlak CEO'su Haitham Al-Lawati da şunları söyledi: "'nin inşaat sektöründe kat ettiği yol inanılmaz. Bugün oldukça başarılı projelerle karşılaşıyoruz. Uzun zamandır Türkiye'den mermer ithal ediyoruz ve düzenli bir ticaretimiz var. Türk müteahhitlerle iş birliği yapan dostlarımız da var. Mimari anlamda da son derece başarılı projeler geliştiriyorlar. Biz de Türkiye'deki projelerini yakından takip ettiğimiz ve son derece başarılı bulduğumuz Sabri Paşayiğit ile Umman'daki projemiz için anlaştık."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Körfez’de 2 projeye imza atacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN