Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kova ve çöp tenekesi ile müzik yapacaklar!

Kova ve çöp tenekesi gibi nesneleri kullanarak müzik yapan İsrailli dans ve müzik topluluğu Mayumana CRR'de performans sergileyecek

Giriş Tarihi: 22.12.2010
Akrobasi, müzik, dans ve geleneksel sahne sanatlarını bir araya getiren İsrailli dans grubu Mayumana yarın ve 24 Aralık'ta Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda performans sergileyecek. 'The Mayumana Show' adlı gösteri saat 20.00'de başlayacak.

5 MİLYON KİŞİ İZLEDİ
Her üyesi hem dansçı, hem perküsyonist, hem vokalist, hem de jimnastikçi olan grubun en önemli özelliği; kova, fırça, palet, çöp tenekesi gibi sıra dışı nesnelerden müzik üretebilmesi... Adı 'beceri ve ustalık' anlamına gelen müzik ve dans topluluğu Mayumana 1996 yılında bir tiyatro grubu olarak Tel Aviv'de kuruldu. 32 farklı ülkeden dansçıların yer aldığı gösteri topluluğu dünyanın pek çok ülkesinde, 70'ten fazla büyük şehirde performans sergiledi. Mayumana'nın gösterilerini ilk beş ayda 100 binin üzerinde izleyici takip etti. Gösterilerine dokuz kişi ile başlayan grubun üye sayısı şimdilerde, teknik ekip dahil olmak üzere 100 kişinin üzerinde... Öte yandan grubu bugüne kadar gerçekleştirdikleri etkinliklerde tam 5 milyon kişi izledi. Topluluk, yetenek ve yaratıcılıkta bir marka haline geldi.

SAMBA, FLAMENKO VE BALE
Performanslarında samba, Flamenko ve bale esintilerini de taşıyan grubun yarınki ve 24'ündeki gösterisinin biletlerini CRR Konser Salonu gişesinden veya Biletix'ten 47 ve 57 liraya satın alabilirsiniz.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kova ve çöp tenekesi ile müzik yapacaklar!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN