Bubble Show Türkiye'de

Gittiği her ülkede kapalı gişe izlenen, Son 10 yılın en farklı gösterisi! Sihirli baloncuklarıyla dünyada izleyen herkesi büyüleyen Fan Yang, muhteşem müzik, ışık ve lazer eşliğindeki benzersiz gösterisiyle inanılmaz bir deneyim yaşattıracak.

Giriş Tarihi: 28.3.2011 12:45 Güncelleme Tarihi: 28.3.2011 12:47
New York, Las Vegas, Los Angeles, Chicago, Seattle, Hollywood, Roma, paris, Berlin, Madrid, Tokyo, Helsinki, Stockholm, Singapore, Seul, Mexico City... Gittiği her ülkede kapalı gişe izlenen,
Son 10 yılın en farklı gösterisi! Sihirli baloncuklarıyla dünyada izleyen herkesi büyüleyen Fan Yang, muhteşem müzik, ışık ve lazer eşliğindeki benzersiz gösterisiyle inanılmaz bir deneyim yaşattıracak.

İnteraktif benzersiz eğlence!

Fan Yang'ın baloncuklarla gerçekleştirdiği bu benzersiz interaktif gösteride her yaştan çocuk, sihirli baloncuklarla gösteriye katılacak, ailece unutulmaz anlar yaşanacak! Oprah Winfrey, Tom Curise ve kızı Suri, Julia Roberts, çocukları Hazel ve Phinnaeus, Halle Berry ve kızı, Al Pacino, Rosie O'Donnell, David Latterman, Stephen Colbert, Ellen DeGeneres gibi dünyaca tanınan birçok ünlü tarafından seyredilen ve hayran kalınılan gösteri ilk kez İstanbul'a geliyor. İstanbul'da 16-23 Nisan tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi'nde yer alacak olan bu büyüleyici gösteriyi sakın kaçırmayın!


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bubble Show Türkiye'de
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN