ENKA, Candan Erçetin'le başladı!

Tüm sanat anlayışlarına kesintisiz 25 yıldır ev sahipliği yapan ENKA Kültür Sanat, Temmuz ayı etkinliklerine Candan Erçetin konseriyle başladı.

Giriş Tarihi: 2.7.2013 10:04 Güncelleme Tarihi: 2.7.2013 10:04
ENKA Kültür Sanat, birbirinden değerli sanatçıları ağırladığı etkinlikleriyle, sanat dolu bir Temmuz ayında seyircisiyle buluşmaya devam ediyor.

Türkiye pop-folk müziğinin güçlü sesi Candan Erçetin, 1 Temmuz Pazartesi akşamı ENKA Eşref Denizhan Açıkhava Tiyatrosu'na konuk oldu. Eski ve yeni şarkılarından zengin bir repertuarla seyirci karşısına çıkan Erçetin, Açıkhava Tiyatrosu'nun büyülü atmosferinde seyirciyle buluştu.

CANDAN ERÇETİN KLASİKLERİ, YENİ ALBÜM SÜRPRİZLERİYLE BİR ARADA

Büyük küçük herkesin hafızasında yer etmiş şarkılarının yanında, yeni albümü "Milyonlarca Kuştuk..."tan da parçalar seslendiren sanatçıya, ENKA seyircisinin coşkulu korosu eşlik etti.

Ege'den Güneydoğu'ya; Makedonya'dan Fransa'ya kadar her coğrafyadan ezgilere sesiyle hayat veren Erçetin, Atatürk'ün en sevdiği türkülerden biri olan "Vardar Ovası"nı da söyledi. Farklı yörelerden esintileri ENKA Eşref Denizhan Açıkhava Tiyatrosu'na taşıyan Erçetin, kardeşçe yaşamayı dileyerek "Memleketim" şarkısını seslendirdi.

25. YILINI KUTLAYAN ENKA KÜLTÜR SANAT'A TEŞEKKÜR

Bu yıl 25. yılını dolduran ENKA Kültür Sanat'ı sahneden de kutlayan Candan Erçetin, uzun yıllardır sanata verdiği desteği sürdüren ENKA Vakfı'na da teşekkür etti.

25. Yıl ENKA Kültür Sanat Buluşmaları'yla sanatseverler, ENKA Eşref Denizhan Açıkhava Tiyatrosu'nda ve Açıkhava Fuayesi'ndeki birbirinden değerli konser, sergi ve tiyatro oyunlarında bir araya gelmeye devam ediyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ENKA, Candan Erçetin'le başladı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN