Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tünel'de konser var!

Giriş Tarihi: 3.7.2013 17:02

20. İstanbul Caz Festivali çerçevesinde 6 Temmuz'da "Tünel Konserleri" düzenlenecek.

İstanbul Kültür Sanat Vakfı'ndan (İKSV) yapılan açıklamaya göre, Caz Festivali kapsamında, son 3 yıldır Tünel'de gerçekleştirilen etkinlikler dizisi bu yıl Tünel Konserleri ile tekrarlanacak.

Kentin kültür-sanat nabzının attığı Tünel, Şişhane ve İstiklal Caddesi'ne yayılacak konserler, 6 Temmuz Cumartesi akşamı saat 18.00'de başlayacak. Etkinlik, farklı mekanlarda, bu yıl da festivalin ilk hafta sonunda, dikkati çeken sanatçı ve topluluklara ev sahipliği yapacak.

Gece boyunca Salon, Nardis, Alt, Indigo, İtalyan Kültür Merkezi ve Tünel KaVe'de verilecek birçok konser ücretsiz gerçekleştirilecek, Hollanda'nın İstanbul Başkonsolosluğu Bahçesi'ndeki 2 konser etkinlik biletiyle izlenebilecek.

Masumiyet Müzesi'nde verilecek konsere giriş ise müze biletinin yanı sıra Hollanda'nın İstanbul Başkonsolosluğu için alınacak etkinlik biletiyle de sağlanabilecek.

ÇOK SAYIDA SANATÇI SAHNE ALACAK

Etkinlikte, Roos Jonker, Bruut!, Salvatore Bonafede Trio, Tin Men and The Telephone, Matthias Eick, Maffy Falay Beşlisi, Swing Unltd, TBC Brass Band, Taylan Cemgil Trio ve Dilek Sert Erdoğan yer alacak.

Tünel Konserleri'nde yer alma fırsatı yakalayan Nardis Genç Caz Vokal Yarışması'nın kazananları Buket Zor ve Fulya Akça, Nardis'te Uraz Kıvaner Trio eşliğinde konser verecek.

İstanbul Caz Festivali kapsamında 11. kez gerçekleştirilen, genç müzisyen ve topluluklara festival programında yer alabilecekleri bir platform oluşturan "Genç Caz" konserleri yine Tünel Konserleri programında yer alacak.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tünel'de konser var!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN